RoboCop: Rogue City na długim gameplayu. Polskie studio prezentuje grę w akcji

Radosław Krajewski
2023/06/05 17:30
3
0

Czas zrobić porządek na ulicach Detroit.

Polskie studio Teyon, które ma na swoim koncie takie gry, jak Rambo: The Video Game i ciepło przyjętego przez graczy Terminatora: Resistance, przygotowuje kolejną grę na licencji słynnej filmowej marki. Jeszcze w tym roku zadebiutuje RoboCop: Rogue City, które właśnie doczekało się prezentacji nowego gameplaya. Serwis IGN podzielił się długim, bo trwającym dziesięć minut filmem z rozgrywki, który prezentuje grę w całej okazałości.

RoboCop: Rogue City na długim gameplayu. Polskie studio prezentuje grę w akcji

RoboCop: Rogue City – nowy gameplay z gry polskiego studia

Materiał pozwala zapoznać się z RoboCop: Rogue City, na którym zaprezentowano strzelaniny, które prezentują się całkiem ciekawie i z pewnością będą stanowić miłą odskocznię od współczesnych dynamicznych shooterów na czele z Call of Duty. Gameplay pokazuje także rozmowy z postaciami niezależnymi, zbieranie i analizowanie dowodów, a także kilka niezwykle klimatycznych lokacji, które przywodzą na myśl te z filmów. Wideo znajdziecie poniżej.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że RoboCop: Rogue City zadebiutuje na rynku we wrześniu 2023 roku. Gra pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Komentarze
3
koNraDM4
Gramowicz
06/06/2023 16:30

Czyżby studio znalazło swoją niszę robienia gier na licencjach? :D

Yarod
Gramowicz
05/06/2023 23:03
MisticGohan_MODED napisał:

Wyjdzie z tego średniawka... ale na luzie będzie można zagrać.

Terminator był zaskakująco dobry,  więc ja im dam kredyt i zagram, choć mocno to przypomina Terminator Mode z ww, przy którym bawiłem się przednio

MisticGohan_MODED
Gramowicz
05/06/2023 18:12

Wyjdzie z tego średniawka... ale na luzie będzie można zagrać.