RoboCop: Rogue City z oficjalną datą premiery. Polski FPS zalicza opóźnienie

Mikołaj Ciesielski
2023/08/26 12:30
0
0

Na nową produkcję krakowskiego studia Teyon będzie trzeba poczekać nieco dłużej.

Na zorganizowanej z okazji targów gamescom 2023 prezentacji Future Games Show mieliśmy okazję zobaczyć nowy gameplay trailer gry RoboCop: Rogue City. Nowa produkcja krakowskiego studia Teyon – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – miała zadebiutować na rynku we wrześniu 2023 roku. Okazuje się jednak, że na wspomniany tytuł będzie trzeba poczekać nieco dłużej. Firma Nacon, czyli wydawca gry, ujawniła bowiem dokładną datę premiery RoboCop: Rogue City.

RoboCop: Rogue City z oficjalną datą premiery. Polski FPS zalicza opóźnienie

RoboCop: Rogue City nie zadebiutuje we wrześniu. Poznaliśmy dokładną datę premiery gry

Prezentowany na Future Games Show zwiastun RoboCop: Rogue City został udostępniony również na kanale firmy Nacon na YouTube. Firma opublikowała dokładnie ten sam materiał promocyjny, ale w opisie trailera zamieściła informacje o dacie premiery wspomnianego tytułu. Dowiedzieliśmy się dzięki temu, że nowa produkcja krakowskiego studia Teyon zadebiutuje na rynku 2 listopada 2023 roku.

Miasto Detroit zostało dotknięte serią przestępstw i pojawił się nowy przeciwnik zagrażający porządkowi publicznemu. W tej oryginalnej historii, która rozgrywa się pomiędzy RoboCopem 2 i RoboCopem 3, twoje śledztwo prowadzi w samo serce tajemniczego projektu. Odwiedź słynne miejsca i spotkaj znajome twarze ze świata RoboCopa – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że RoboCop: Rogue City zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z długim gameplayem z nadchodzącej produkcji studia Teyon, który opublikowano na początku czerwca bieżącego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!