RoboCop: Rogue City wygląda naprawdę dobrze. Zobaczcie nowy gameplay trailer

Mikołaj Ciesielski
2023/08/24 07:55
1
0

FPS od krakowskiego studia Teyon ma zadebiutować na rynku w przyszłym miesiącu.

Na początku czerwca mieliśmy okazję zobaczyć długi gameplay z RoboCop: Rogue City, czyli nadchodzącego FPS-a od krakowskiego studia Teyon. Rodzimy zespół postanowił również wybrać się na targi gamescom 2023, gdzie podczas prezentacji Future Games Show zaprezentowano nowy zwiastun. W materiale nie zabrakło oczywiście miejsca na fragmenty rozgrywki.

RoboCop: Rogue City wygląda naprawdę dobrze. Zobaczcie nowy gameplay trailer

RoboCop: Rogue City prezentuje się świetnie. Teyon prezentuje kolejny zwiastun nowego FPS-a

Najnowszy materiał promocyjny pozwala po raz kolejny sprawdzić, jak RoboCop: Rogue City prezentuje się w akcji i trzeba przyznać, że całość wygląda naprawdę dobrze. W materiale pokazano zarówno kilka scenek przerywnikowych, jak i efektowne strzelaniny. Możemy również zobaczyć, w jaki sposób bohater będzie szukał śladów w trakcie śledztwa. Rzućcie okiem na zwiastun na dole wiadomości i dajcie znać, co myślicie o nadchodzącej produkcji studia Teyon.

Przemierzaj otwarty świat i wykonuj powierzone zadania zgodnie z własnym poczuciem sprawiedliwości. Poszukiwanie dowodów, przesłuchania i utrzymywanie porządku publicznego to tylko niektóre z twoich codziennych obowiązków w pracy policjanta. Podchodź poważnie do podejmowanych decyzji, ponieważ twoje wybory mogą wpłynąć na los mieszkańców, a także na powodzenie misji – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że RoboCop: Rogue City zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach we wrześniu. Deweloperzy ze studia Teyon oraz firma Nacon wciąż nie zdecydowali się jednak ujawnić dokładnej daty premiery.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
26/08/2023 22:31

Wyglada naprawdę dobrze