RoboCop: Rogue City do sprawdzenia za darmo. Polski FPS otrzymał wersję demo

Mikołaj Ciesielski
2023/10/05 12:40
0
0

Deweloperzy ze studia Teyon udostępnili wersję demonstracyjną swojej nowej produkcji.

Krakowskie studio Teyon ujawniło już cenę oraz wymagania sprzętowe RoboCop: Rogue City. Nie powinno to jednak nikogo dziwić, ponieważ wspomniana zadebiutuje na rynku za niecały miesiąc. Niewykluczone, że część z Was zastanawia się, czy warto zagrać w nowego FPS-a od twórców Terminator: Resistance. Deweloperzy postanowili pomóc niezdecydowanym w podjęciu decyzji i przygotowali wersję demonstracyjną RoboCop: Rogue City, która pozwala sprawdzić grę na własną rękę.

RoboCop: Rogue City do sprawdzenia za darmo. Polski FPS otrzymał wersję demo

Wersja demo RoboCop: Rogue City już dostępna na platformie Steam

Wersja demonstracyjna RoboCop: Rogue City dostępna jest na Steam. Deweloperzy ze studia Teyon postanowili oddać w ręce użytkowników komputerów osobistych pierwsze trzy poziomy. Niestety część graczy doświadcza pewnych problemów technicznych. We wpisie opublikowanym na platformie Valve twórcy zapewnili jednak, że pracują już nad stosownymi poprawkami.

Zostań legendarnym pół-człowiekiem, pół-maszyną i wciel się w bohaterskiego policjanta walczącego o zaprowadzenie porządku na niebezpiecznych, ogarniętych przestępczością ulicach Starego Detroit – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że RoboCop: Rogue City ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S już 2 listopada 2023 roku. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z długim gameplayem z nadchodzącej produkcji studia Teyon, który opublikowano na początku czerwca bieżącego roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!