Robert Englund: jestem „za stary i gruby”, żeby ponownie zagrać Freddy'ego Kruegera

Krzysztof Żołyński
2023/06/01 16:30
0
0

Robert Englund nie ma złudzeń, że dla niego czas kiedy grał Freddy'ego Kruegera już przeminął.

Robert Englund zagrał seryjnego mordercę w ośmiu filmach z serii Koszmar z ulicy Wiązów. Aktor ma jednak świadomość, że czas jest nieubłagany, a jego zaawansowany wiek oznacza, że nie może powrócić jako zabójca dzieci, który terroryzuje swoje ofiary poprzez ich sny. Ma jednak kandydata na swojego następcę.

Robert Englund: jestem „za stary i gruby”, żeby ponownie zagrać Freddy'ego Kruegera

W rozmowie z Variety przed premierą filmu dokumentalnego, Hollywood Dreams and Nightmares: The Robert Englund Story, 75-letni aktor powiedział:

Jestem za stary i za gruby, żeby teraz grać Freddy'ego. Po prostu nie mogę. Musieliby dzielić sceny walki na więcej niż jedno ujęcie - mam chory kark, chore plecy i artretyzm w prawym nadgarstku, a więc musze sobie dać spokój, ale chciałbym wystąpić w epizodzie.

Robert Englund: jestem „za stary i gruby”, żeby ponownie zagrać Freddy'ego Kruegera

Englund zdradził, że namawia Kevina Bacona, żeby zagrał w kolejnym filmie z Freddym, ponieważ jego zdaniem jest odpowiednio przygotowany fizycznie, żeby stawić czoła roli czoła złoczyńcy z ostrymi palcami. Starzejący się aktor ma również pomysł, jak wprowadzić antagonistę do współczesnego świata.

Musiałby mieć do czynienia z technologią i kulturą. Na przykład, gdyby jedna z dziewcząt była influencerką, interesujące byłoby w jakiś sposób nawiedzić jej podświadomość i zamanifestować się, być może wykorzystać wszystkich, którzy ją śledzili.

GramTV przedstawia:

Freddy Krueger jest jednym z najpopularniejszych złoczyńców z horroru w historii Hollywood, a Robert Englund nieprzerwanie gra jego rolę od 1984 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!