Robert Downey Jr. nie do poznania na planie Oppenheimera. Nowe zdjęcia z filmu Nolana

Radosław Krajewski
2022/04/14 11:15

Miła odmiana po przygodzie u Marvela.

Na przełomie lutego i marca rozpoczęły się prace do nowego filmu Christophera Nolana. Oppenheimer będzie wielkim widowiskiem wypełnionym największymi gwiazdami. Przed miesiącem mogliśmy zobaczyć nowe zdjęcia z planu produkcji, które pokazywały Matta Damona i Emily Blunt. Tym razem za sprawą brytyjskiego Daily Mail możemy zobaczyć, jak w filmie prezentować będzie się Robert Downey Jr.

Robert Downey Jr. nie do poznania na planie Oppenheimera. Nowe zdjęcia z filmu Nolana

Aktora w charakteryzacji mającej upodobnić go do amerykańskiego Sekretarza Handlu, Lewisa Straussa, aż trudno rozpoznać. Robert Downey Jr prezentuje się znakomicie w nieco bardziej stonowanej roli. Na zdjęciach pojawia się również Cillian Murphy jako J. Robert Oppenheimer. Jest to kolejna okazja, aby zobaczyć aktora w pełnym kostiumie. Wszystkie nowe zdjęcia z planu filmu znajdziecie w tym miejscu.

GramTV przedstawia:

Oppenheimer opowie historię słynnego fizyka Roberta Oppenheimera, który stał na czele Projektu Manhattan, przedsięwzięcia mającego na celu stworzenie pierwszej bomby atomowej. Christopher Nolan do swojego filmu zaprosił operatora Hoyte van Hoytema i kompozytora Ludwiga Goranssona, z którymi współpracował przy Tenet. Premierę wyznaczono na 21 lipca 2023 rok.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!