Rise of the Ronin na nowym materiale. Twórcy opowiadają o postaciach i wyborach

Mikołaj Ciesielski
2024/03/08 07:55
0
0

W sieci pojawił się kolejny materiał zza kulis nadchodzącej produkcji Team Ninja.

W tym tygodniu poznaliśmy już rozmiar gry Rise of the Ronin na PlayStation 5. Okazuje się jednak, że to nie koniec wiadomości związanych ze wspomnianym tytułem. Do sieci trafił bowiem kolejny materiał promocyjny poświęcony nadchodzącej produkcji Team Ninja. Deweloperzy postanowili tym razem skupić się na postaciach oraz podejmowanych przez graczy wyborach.

Rise of the Ronin na nowym materiale. Twórcy opowiadają o postaciach i wyborach

Wybory i relacje z postaciami będą ważnym elementem Rise of the Ronin

Na oficjalnym kanale PlayStation pojawił się kolejny materiał zza kulis produkcji Rise of the Ronin. Jak wspomnieliśmy wyżej, we wspomnianym materiale zaprezentowano kilka postaci niezależnych, które będziemy mieli okazję spotkać w trakcie rozgrywki. Opowiedziano również nieco o wyborach i ich konsekwencjach oraz swobodzie w rozwiązywaniu poszczególnych problemów.

Jako samuraj bez pana, Ronin, jesteś kowalem własnego losu. Zobacz, jak różnymi ścieżkami może potoczyć się opowieść w zależności od twoich wyborów oraz postaci, z którymi się sprzymierzysz. Podejmuj istotne dla misji decyzje – na przykład, czy zabić, czy ochronić kluczowe postacie – i ukształtuj bieg historii dzięki bogatemu systemowi wyborów – czytamy na stronie PlayStation.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Rise of the Ronin zmierza wyłącznie na konsole PlayStation 5. Premiera gry zaplanowana jest na 22 marca 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami nadchodząca produkcja Team Ninja zaoferuje tryb kooperacji, a także pozwoli dostosować wygląd głównego bohatera.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!