Rick i Morty doczekają się pełnometrażowego filmu? Zack Snyder chce zostać reżyserem

Radosław Krajewski
2023/10/12 10:45
0
0

Twórca serialu ujawnia zakulisowe rozmowy z reżyserem Ligi Sprawiedliwości.

Już w najbliższy poniedziałek czeka nas start siódmego sezonu przygód Ricka i Morty’ego. Odcinki do następnych serii już są tworzone, ale Danowi Harmonowi, twórcy serialu, marzy się również pełnometrażowy film z tytułowymi bohaterami. Producent rozmawiał o filmie z Zackiem Snyderem, który zainteresowany jest tym pomysłem.

Rick i Morty doczekają się pełnometrażowego filmu? Zack Snyder chce zostać reżyserem

Rick i Morty otrzymają własny film?

Harmon ujawnił, że gdy jeszcze Zack Snyder związany był z Warner Bros., wezwał go do siebie, aby omówić filmowy potencjał Ricka i Morty’ego. Okazuje się, że reżyser jest wielkim fanem tej serii i wyznał producentowi, że „Musi to [film] zrobić”. Snyder zaoferował swoją pomoc, aby przekonać studio do zrobienia filmu.

Zatem film o Ricku i Morty’m ukaże się, gdy tylko Zack Snyder wróci z wakacji, ponieważ chcę zacząć od wersji Snydera tego filmu, a potem chcę zrobić wersję reżyserską wersji Snydera, abyśmy mogli po prostu obejrzyj sześciogodzinny film o Ricku i Mortym, a trzy godziny będą czarno-białe – zażartował Dan Harmon.

GramTV przedstawia:

Filmowe przygody Ricka i Morty’ego mogą jednak powstać. Harmon ujawnił, że odbył już jedną rozmowę z dyrektorami Warner Bros., po której poczuł, że „może nadszedł czas działania”. Przyznał, że produkcja nie ma jeszcze żadnego zarysu fabularnego, a tym bardziej scenariusza. Wytwórnia jednak może uważać, że to dobry pomysł i na pewnym etapie produkcji serialu wydadzą zielone światło, aby Rick i Morty mogli wystąpić we własnym filmie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!