Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Reżyser TLoU gwiazdą Return to Monkey Island. "Wciąż nie mogę w to uwierzyć!"

DK
2022/09/26 10:50

Neil Druckmann użyczył najpewniej głosu jednemu z NPC-ów.

Return to Monkey Island zadebiutowało 19 września i od tego momentu jest dostępne na pecetach i Switchu. Pomimo wcześniejszego zamieszania wywołanego zmianą szaty graficznej nowa część cyklu od Rona Gilberta ma się świetnie i zbiera pozytywne recenzje. Ciekawostką jest, że w przygodówce “zagrał” reżyser The Last of Us Neil Druckmann, podkładając głos pod jedną z postaci niezależnych.

Szef Naughty Dog napisał na Twitterze, że nie może uwierzyć, że właśnie "osiągnął jeden z życiowych celów" i za to jest "wiekuiście wdzięczny" twórcom serii. Do tego dołączył screena z Guybrushem Threepwoodem – to ten NPC mówi najpewniej głosem Neila Druckmanna.

Neil Druckmann o Return to Monkey Island

W sumie można się było spodziewać, że coś jest na rzeczy, bowiem reżyser TLoU wcześniej komentował nową odsłonę MI i bronił jej twórców przed atakami ze strony toksycznych “fanów”. Generalnie przygodówka nie wygląda źle – a już na pewno nie na tyle, by jej grafika była powodem do grożenia autorom. Jeśli jeszcze nie widzieliście Return to Monkey Island w akcji, to pod tym adresem publikowaliśmy gameplay.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!