Reżyser Czarnej Pantery wzięty w banku za złodzieja. Nagranie z aresztowania

Radosław Krajewski
2022/03/10 14:35

Ryan Coogler nie będzie dobrze wspominał tej wizyty w banku.

Do niecodziennej sytuacji doszło w Atlancie w jednym z oddziałów Bank of America. Reżyser Czarnej Pantery Ryan Coogler został zatrzymany przez policję, po tym jak został uznany za złodzieja, próbującego napaść na bank. Do zdarzenia doszło w styczniu, ale dopiero dzisiaj sprawa wyszła na światło dziennie. Pojawiło się nawet nagranie z całej akcji, w której Coogler został skuty kajdankami.Reżyser Czarnej Pantery wzięty w banku za złodzieja. Nagranie z aresztowania7 stycznia reżyser wszedł do banku ubrany w czarną czapkę, okulary przeciwsłoneczne i maseczkę na twarzy. Wygląd Cooglera wzbudził podejrzenia pracowników banku, którzy zawiadomili policję po tym, jak filmowiec podszedł do okienka i wręczył kasjerce potwierdzenie wypłaty z adnotacją na odwrocie, w której poprosił o wypłacenie 12 tysięcy dolarów w gotówce z konta czekowego. Dodatkowo Coogler chciał, aby pieniądze zostały policzone z dala od innych klientów, gdyż reżyserowi zależało na dyskrecji.

Pracownica banku otrzymała powiadomienie alarmowe z konta bankowego Cooglera, gdyż kwota transakcji przekroczyła 10 tysięcy dolarów. Poinformowała swojego szef, że podejrzewa, iż mężczyzna próbuje ukraść pieniądze i razem wezwali policję. Czterech funkcjonariuszy policy z Atlanty przybyło na miejsce i zatrzymało dwóch kolegów Cooglera, którzy czekali na niego przed bankiem w samochodzie z włączonym silnikiem. Pomimo poinformowania policjantów, kim jest Coogler i jak jest ubrany, funkcjonariusze skuli w kajdanki reżysera i wyprowadzili z banku. Gdy zweryfikowali jego tożsamość, wypuścili całą trójkę.

Ta sytuacja nigdy nie powinna się wydarzyć. Jednakże Bank of America współpracował ze mną i rozwiązał sytuację przy mojej pełnej satysfakcji, więc zostawmy to już za sobą – powiedział Ryan Coogler.

GramTV przedstawia:

Do sprawy odniósł się również rzecznik Bank of America, który oświadczył, że jest im bardzo przykro z zaistniałej sytuacji, która nie powinna mieć miejsca. Przyznali, że przeprosili reżysera. Coogler przebywa od dłuższego czasu w Atlancie, gdzie kręci drugą część Czarnej Pantery. Opublikowany przez TMZ film z zatrzymania zobaczycie poniżej.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!