Reżyser Aquamana ujawnił swój pomysł na kolejną część filmu

Krzysztof Żołyński
2023/09/17 21:10
0
0

Aquaman i Zaginione Królestwo jest ostatnim filmem w obecnym uniwersum filmowym DC, ale jego reżyser, podsuwa pomysł na ewentualną kontynuację.

Oficjalnie Aquaman i Zaginione Królestwo to ostatni epizod w obecnym uniwersum filmowym DC. James Gunn, pracuje już nad swoim filmem o Supermanie oraz około dziewięcioma innymi filmami i serialami, które będą pasować do nowej wizji. To sugeruje, że Aquaman i Zaginione Królestwo może być ostatnim razem, gdy widzimy Jasona Momoę w roli Aquamana.

Reżyser Aquamana ujawnił swój pomysł na kolejną część filmu

Oczywiście, jeśli film odniesie taki sukces jak pierwszy Aquaman – który zarobił na całym świecie ponad miliard dolarów i jest najbardziej dochodowym filmem DC wszechczasów – jest prawie pewne, że Warner znajdzie sposób na przedłużenie serii. Reżyser James Wan stwierdził, że Zaginione Królestwo zdecydowanie pozostawia miejsce na nakręcenie większej liczby filmów, jeśli Warner Bros. i DC zechcą to zrobić.

To, co mi się podoba pomiędzy pierwszą a drugą częścią, to fakt, że naprawdę widać rozwój Arthura. W drugiej części wreszcie ma bardziej wytyczony kierunek tego, co chce zrobić ze swoim życiem. Jeśli kiedyś pojawi się trzecia odsłona, to właśnie taki powinien być obrany. Powinno rozwijać te postacie, ponieważ myślę, że w drugim filmie ustawiliśmy pewne rzeczy w dobrym miejscu, z których z pewnością będzie można korzystać w kolejnych częściach. Nie mam żadnej gotowej historii, ale rozwój postaci to najważniejsza rzecz, na jaką powinien stawiać kolejny film o Aquamanie.

GramTV przedstawia:

Wan nie przejawia jednak zbyt wielkiego entuzjazmu w sprawie ewentualnego pomysłu swojego powrotu na fotel reżysera.

Och, nie wiem. Ten film pochłonął tak dużą część mojego życia, tyle czasu, że jedyne, o czym mogę teraz myśleć, to długa przerwa.

James Wan ma pomysł na nowego Aquamana

Kinowa premiera filmu Aquaman i Zaginione Królestwo zaplanowana jest na 21 grudnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!