Rewelacyjna sprzedaż Marvel’s Spider-Man 2. Sony potwierdza wynik

Patrycja Pietrowska
2024/05/30 11:25
0
0

Sony potwierdza liczbę sprzedanych egzemplarzy Marvel’s Spider-Man 2.

Marvel’s Spider-Man 2 spotkało się z niezwykle ciepłym odbiorem zarówno ze strony graczy, jak i recenzentów. W serwisie Metacritic gra może pochwalić się średnią ocen na poziomie 90/100 na podstawie 150 opinii. Teraz poznaliśmy wynik sprzedażowy, który Sony potwierdziło w ramach ostatniej prezentacji.

Rewelacyjna sprzedaż Marvel’s Spider-Man 2. Sony potwierdza wynik

Marvel’s Spider-Man 2 sprzedał się w liczbie 11 milionów egzemplarzy

Jak informuje serwis GamingBolt, w trakcie ostatniej prezentacji Sony poznaliśmy wynik sprzedażowy Marvel’s Spider-Man 2. Według przekazanych danych gra trafiła do 11 milionów odbiorców (stan na 20 kwietnia 2024 roku). Na dzień 31 grudnia 2023 roku było to 10 milionów.

Przy okazji warto wspomnieć, że w marcu do Marvel’s Spider-Man 2 trafiła istotna aktualizacja. Gracze otrzymali wówczas tryb Nowa Gra Plus, a także możliwość powtarzania misji, zmiany pory dnia czy nowe stroje z Hellfire Gala. Szczegółowe informacje związane z łatką dostępne są w tym miejscu.

Dwaj Spider-Mani, Peter Parker i Miles Morales, powracają na PS5, by przeżyć kolejną ekscytującą przygodę w świecie doskonale przyjętego Marvel’s Spider-Man.Bujaj się, skacz i korzystaj z nowych siecioskrzydeł, przemierzając Marvelowski Nowy Jork. Szybko przełączaj się między Peterem Parkerem a Milesem Moralesem, by wziąć udział w różnych historiach oraz skorzystać z nowych, epickich mocy. Uratuj życie bohaterów, miasto i bliskich przed kultowym złoczyńcą, Venomem. – czytamy w opisie gry Marvel’s Spider-Man 2 w PlayStation Store.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutowało na rynku 20 października ubiegłego roku. Gra jest dostępna wyłącznie na konsolach PlayStation 5.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!