Reveil to horror, w którym będą dziać się różne cyrki. Zobaczcie trailer

DK
2022/05/23 20:30
0
0

Premiera produkcji planowana jest na 2023.

Niemiecki deweloper i wydawca Pixelsplit prezentuje swoje nowe dzieło: pierwszoosobowy horror z akcją w mrocznym cyrku. W internecie od pewnego czasu krąży też trailer z Reveil, który skupia się na prezentacji miejsca akcji. Na razie jest tu dziwnie pusto, ale w międzyczasie zapewne pojawią się tu jacyś klauni. Filmik publikujemy na dole newsa.

Reveil to horror, w którym będą dziać się różne cyrki. Zobaczcie trailer

W tytule trafimy do "świata, gdzie zacierają się granice pomiędzy rzeczywistością a iluzją". Pokierujemy poczynaniami niejakiego Waltera Thompsona – pracownika cyrku. Pewnego dnia protagonista obudzi się w surrealistycznym otoczeniu i zda sobie sprawę, że gdzieś wcięło jego żonę i córkę. Horror ma zaoferować wiele ciekawych zagadek do rozwiązania i parę klimatycznych lokacji do przeszukania. A przy okazji zagłębimy się w mroczne obszary psychiki głównej postaci – jak to zwykle bywa w tego typu produkcjach.

GramTV przedstawia:

Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery Reveil. Trudno również stwierdzić, czy cyrk będzie straszył także na konsolach, czy tylko na PC. Wiadomo jedynie, że gra ukaże się w 2023.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!