Resident Evil z nowym zwiastunem. Zombie i wielkie potwory w serialu Netflixa

Radosław Krajewski
2022/06/06 19:07

Netflix zaprezentował nowy zwiastun swojego serialu z uniwersum Resident Evil.

Pierwszy aktorski serial z serii Resident Evil doczekał się nowego zwiastuna. Netflix postawił na widowiskową zapowiedź, która pokazała produkcję pełną akcji, zombie i wielkich potworów. Nie zabrakło również nowego spojrzenia na głównych bohaterów produkcji. Zwiastun zobaczycie poniżej.

Resident Evil z nowym zwiastunem. Zombie i wielkie potwory w serialu Netflixa

Historia rozgrywać się będzie na dwóch liniach czasowych. W pierwszej 14-letnie siostry Jade i Billie Wesker trafiają wraz z ojcem do nowego Raccoon City. Tętniące życiem miasto, w którym zmuszone są żyć, prężnie się rozwija dzięki licznym korporacjom. Dziewczyny szybko zaczynają zdawać sobie sprawę, że metropolia jest czymś więcej, niż może się wydawać, a ich ojciec skrywa mroczny sekret zagrażający całemu światu. Druga oś czasu opowiada historię 30-letniej Jade, która walczy o przetrwanie w nowym, śmiertelnie niebezpiecznym świecie. Na Ziemi pozostało mniej niż 15 milionów ludzi, którzy uciekają przed ponad 6 miliardami potworów, zarówno ludzkich, jak i zwierzęcych, zarażonych wirusem T. Kobietę zaczyna prześladować przeszłość, dotycząca zarówno jej siostry, jak i ojca.

GramTV przedstawia:

Twórcą serialu jest Andrew Dabb, który wcześniej pracował jako producent i scenarzysta przy Nie z tego świata. W obsadzie znaleźli się: Lance Reddick, Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph oraz Paola Nunez.

Resident Evil zadebiutuje już 14 lipca 2022 roku. Pierwszy sezon będzie liczył osiem odcinków.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!