Resident Evil: Witajcie w Raccoon City na pierwszych zdjęciach z filmu

Radosław Krajewski
2021/08/30 15:23

Pojawiły się pierwszy trzy zdjęcia z nowej filmowej adaptacji serii Resident Evil. Zobaczcie jak prezentują się główni bohaterowie widowiska.

Serwis IGN otrzymał od Sony Pictures trzy ekskluzywne ujęcia z Resident Evil: Witajcie w Raccoon City, czyli filmowego rebootu słynnej serii gier Capcomu. Na pierwszym zdjęciu możemy bliżej przyjrzeć się dwójce głównych bohaterów, czyli Leonowi S. Kennedy’emu granemu przez Avana Jogię oraz Claire Redfield, w którą wciela się Kaya Scodelario. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, film będzie adaptował fabułę pierwszych dwóch części, dlatego też możemy zobaczyć, że Leon nosi policyjny uniform, który towarzyszył mu przez całą przygodę w opanowanym przez wirusa Racooon City z drugiej części gry.Resident Evil: Witajcie w Raccoon City na pierwszych zdjęciach z filmuDrugie ujęcie pokazuje kilku bohaterów w holu rezydencji Spencera znanej z samego początku pierwszej odsłony serii. Patrząc od lewej strony, możemy zobaczyć Alberta Weskera (Tom Hooper), Brada Vickersa (Nathan Dales), Jill Valentine (Hannah John-Kamen) oraz Chrisa Redfielda (Robbie Ammell). Ostatnie ujawnione zdjęcie z filmu przedstawia Lisę Trevor graną przez Marinę Mazepę. W grze Lisa jest nastoletnią córką architekta posiadłości, która zaginęła podczas spaceru. Dziewczyna została porwana przez naukowców pracujących w korporacji Umbrella, aby poddawać Lisę eksperymentom ze śmiercionośnym wirusem.Nowa część serii będzie wierną adaptacją pierwszych dwóch odsłon growej serii. Fabuła rozpocznie się w 1998 roku w Raccoon City, gdzie poznamy losy czwórki głównych bohaterów. Za reżyserię odpowiada Johannes Roberts, czyli reżyser horrorów Po tamtej stronie drzwi, Nieznajomi: Ofiarowanie oraz dwóch częściach Podwodnej pułapki.

W obsadzie znajdują się: Kaya Scodelario (Claire Redfield), Avan Jogia (Leon S. Kennedy), Hannah John-Kamen (Jill Valentine), Robbie Amell (Chris Redfield), Tom Hopper (Albert Wesker), Neal McDonough (William Birkin), Donal Logue (Brian Inrons), a także Chad Rook i Lily Gao.

GramTV przedstawia:

Polska data premiery została wyznaczona na 3 grudnia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!