Resident Evil: Witajcie w Raccoon City na nowych oficjalnych plakatach

Radosław Krajewski
2021/10/19 17:00

Polski dystrybutor nowej filmowej wersji Resident Evil udostępnił dwa kolejne plakaty.

Dwa tygodnie temu Sony Pictures zaprezentowało pierwszy zwiastun Resident Evil: Witajcie w Raccoon City, czyli filmowego rebootu popularnej serii horrorów od Capcomu. Zapowiedź nie przypadła do gustu fanom, którzy byli szczególnie zawiedzeni jednym aspektem. Na nowe materiały z filmu musieliśmy trochę poczekać, ale właśnie polski dystrybutor, United International Pictures, udostępnił kolejne oficjalne plakaty z filmu. Możemy na nich zobaczyć piątkę głównych bohaterów, którzy gotowi są przetrwać epidemię zombie. Plakaty zobaczycie poniżej.Resident Evil: Witajcie w Raccoon City na nowych oficjalnych plakatachFilm opowiada historię grupy ocalałych, która musi współpracować w zniszczonym i ogarniętym przez zombie Racoon City. Miasto, niegdyś kwitnący dom giganta farmaceutycznego Umbrella Corporation, obecnie stał się pustkowiem z wielkim złem czyhającym pod powierzchnią. Gdy zło zostanie uwolnione, Claire Redfield, Leon S. Kennedy, Jill Valentine oraz Chris Redfield zrobią wszystko, aby przetrwać noc.

Reżyserem widowiska jest Johannes Roberts, twórca horrorów Po tamtej stronie drzwi, Nieznajomi: Ofiarowanie i dwóch odsłon Podwodnej pułapki. W obsadzie znajdują się: Kaya Scodelario (Claire Redfield), Avan Jogia (Leon S. Kennedy), Hannah John-Kamen (Jill Valentine), Robbie Amell (Chris Redfield), Tom Hopper (Albert Wesker), Neal McDonough (William Birkin), Donal Logue (Brian Inrons), a także Chad Rook i Lily Gao. Resident Evil: Witajcie w Raccoon City zadebiutuje w kinach 3 grudnia.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Kafar
Gramowicz
20/10/2021 10:34

Oby szybko pojawił się na netflixie lub prime :) lubię takie kino klasy b czy c. Nawet za nie mogę zapłacić ale nie za cene biletu kinowego ;)

Spar1988
Gramowicz
19/10/2021 22:14
Wicket napisał:

Troche jestem zawiedziony , bo myslalem ze to bedzie serial ... ale jestem pewny ze to bedzie fim przynajmniej na 6/10 duzo sie po nim nie spodziewam .

6/10 to jest spoko ocena , bez kitu widzę tu coś 3.5/10 , to będzie badziew C klasy. Takie coś tylko w camie na 22 calach

Wicket
Gramowicz
19/10/2021 18:22

Troche jestem zawiedziony , bo myslalem ze to bedzie serial ... ale jestem pewny ze to bedzie fim przynajmniej na 6/10 duzo sie po nim nie spodziewam .