Film Resident Evil z pierwszym zwiastunem. Fani mają się czego obawiać?

Radosław Krajewski
2021/10/07 17:30

Sony Pictures udostępniło pierwszy pełny zwiastun Resident Evil: Witajcie w Raccoon City.

Jeszcze tylko dwa miesiące dzielą nas od premiery filmowego rebootu serii Resident Evil. Produkcja wczoraj doczekała się zapowiedzi premiery zwiastuna, wraz z kilkoma ujęciami pochodzącymi z filmu. Zgodnie z obietnicą, Sony Pictures wystartowało z kampanią marketingową Resident Evil: Witajcie w Raccoon City i udostępniło pierwszy pełny zwiastun. Efektowny, klimatyczny materiał zarysowuje historię, która znana jest fanom growego cyklu od Capcomu z dwóch pierwszych odsłon serii. Możemy również bliżej przyjrzeć się czwórce głównych bohaterów, a także zobaczyć kultowe potwory, w tym psy zombie. Zwiastun zobaczycie poniżej.Film Resident Evil z pierwszym zwiastunem. Fani mają się czego obawiać?Film opowiada historię grupy ocalałych, która musi współpracować w zniszczonym i ogarniętym przez zombie Racoon City. Miasto, niegdyś kwitnący dom giganta farmaceutycznego Umbrella Corporation, obecnie stał się pustkowiem z wielkim złem czyhającym pod powierzchnią. Gdy zło zostanie uwolnione, Claire Redfield, Leon S. Kennedy, Jill Valentine oraz Chris Redfield zrobią wszystko, aby przetrwać noc.

Reżyserem widowiska jest Johannes Roberts, twórca horrorów Po tamtej stronie drzwi, Nieznajomi: Ofiarowanie i dwóch odsłon Podwodnej pułapki. W obsadzie znajdują się: Kaya Scodelario (Claire Redfield), Avan Jogia (Leon S. Kennedy), Hannah John-Kamen (Jill Valentine), Robbie Amell (Chris Redfield), Tom Hopper (Albert Wesker), Neal McDonough (William Birkin), Donal Logue (Brian Inrons), a także Chad Rook i Lily Gao.

GramTV przedstawia:

Resident Evil: Witajcie w Raccoon City zadebiutuje w kinach 3 grudnia.

Komentarze
3
Spar1988
Gramowicz
09/10/2021 11:58

wow wygląda jak film klasy C, na bank nie wydam na to 1zł. Pewnie jakość w camie taka jak w kinie będzie.

MisioKGB
Gramowicz
08/10/2021 09:35

Wygląda mocno kiczowato, skok na kasę byleby zainteresować widzów.

Kafar
Gramowicz
07/10/2021 17:42

Chętnie obejrzę i spoko plakat, ale nadal mam wrażenie że to jest budżet średniej klasy serialu produkowanego dla telewizji. Na pewno nie poszedłbym do kina. Jednak patrząc na to jako serial (którym nie jest) to trochę żałuje że nie ma to z 10 odcinków. Bo ostatni serial animowany to była żenada. Za to filmy animowane bardzo mi się podobają.