Resident Evil Village jeszcze w tym roku doczeka się wyczekiwanych funkcji

Mikołaj Ciesielski
2022/07/29 08:35

Capcom zapowiedział nową aktualizację.

Resident Evil Village jeszcze w tym roku doczeka się wyczekiwanych funkcji

W połowie czerwca Capcom zapowiedział, że jesienią Resident Evil Village doczeka się nowej zawartości zatytułowanej „Winter Expansion”, na którą składać będzie się m.in. fabularny dodatek pt. „Shadows of Rose”. Okazuje się jednak, że nie są to jedyne atrakcje, jakie szykuje japoński deweloper dla fanów wspomnianej produkcji. Najnowsza odsłona popularnej serii horrorów doczeka się bowiem także wyczekiwanych przez wielu graczy funkcji.

W Resident Evil Village pojawią się nowe opcje ułatwień dostępu

Capcom zapowiedział, że 28 października – w dniu premiery pakietu „Winter Expansion” – Resident Evil Village otrzyma darmową aktualizację, która wprowadzi do gry nowe opcje ułatwień dostępu. Za sprawą nadchodzącego patcha użytkownicy otrzymają m.in. możliwość dostosowywania napisów poprzez zmianę ich wielkości, koloru czy też włączenie tła.

Dzięki nadchodzącej aktualizacji w grze pojawią się także napisy kodowane, a imiona postaci będą mogły być wyświetlane przed wypowiadanymi przez nich kwestiami. Jak wspomnieliśmy wyżej, nowe opcje zostaną udostępnione w ramach darmowego patcha, a „łatka” pojawi się na wszystkich platformach, na który ukazało się Resident Evil Village.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil Village zadebiutowało na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S w maju ubiegłego roku. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji Capcomu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Resident Evil Village – recenzja – w rumuńskiej wiosce dziś nie zaśnie nikt…

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!