Resident Evil Code Veronica Remake nadciąga? Capcom zablokował fanowski projekt

Wincenty Wawrzyniak
2022/12/25 18:00
2
0

Choć większość fanów uniwersum Resident Evil z niecierpliwością wyczekuje premiery RE 4 Remake, na horyzoncie pojawiły się ciekawe informacje na temat kolejnej gry...

Capcom nie słynie raczej z blokowania fanowskich projektów. Dlatego informacja o zablokowaniu Resident Evil Code: Veronica X nieco zaskakuje – osoby odpowiedzialne za dzieło poinformowały, że japońska korporacja poprosiła ich o anulowanie prac nad tym fanowskim remake’iem.

Wczytywanie ramki mediów.

Resident Evil Code Veronica Remake powstaje?

Jak podaje serwis Game Rant, twórcy nie otrzymali wprawdzie żadnych informacji na temat potencjalnego oficjalnego odświeżenia, ale mają nadzieję, że takowe powstanie.

Niestety, fanowski remake Code Veronica, nad którym pracowała grupa fanów, został anulowany z powodu kontaktu Capcomu z jego twórcami. Nadal nie wiemy, co z oficjalnym remakiem Code Veronica, ale ostatnio słyszeliśmy, że Capcom nie ma w tym zakresie żadnych planów. Miejmy nadzieję, że w najbliższej przyszłości ulegnie to zmianie.

Komentarz dotyczący odwołania projektu; na razie możemy jedynie spekulować na temat przyszłym remake’ów. Szkoda, że te projekty zostały odłożone na półkę, ale spróbujmy myśleć o tym, co Capcom zaoferuje nam w przyszłym roku i wspierajmy oficjalne wydania!

GramTV przedstawia:

Co o tym sądzicie? Zagralibyście w to odświeżenie?

Komentarze
2
Silverburg
Gramowicz
26/12/2022 00:21

RE: Code Name Veronica to moja ulubiona część serii. Mam nadzieje, że remake powstanie :)

Niakadan
Gramowicz
25/12/2022 19:46

Mam nadzieje że po 4 zrobią remake Code Veronicę albo Dino Crisis