Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Resident Evil 4 Remake na nowych zrzutach ekranu. Zobaczcie odświeżone lokacje

Mikołaj Ciesielski
2023/01/25 12:45

Do sieci trafiło kilka screenów prezentujących nową wersję hitu Capcomu.

Resident Evil 4 Remake na nowych zrzutach ekranu. Zobaczcie odświeżone lokacje

W zeszłym tygodniu edycja kolekcjonerska Resident Evil 4 Remake pojawiła się w ofercie polskich sklepów. Nieco wcześniej dowiedzieliśmy się na natomiast, że gra znajduje się już w końcowej fazie produkcji. Tymczasem do sieci trafiły nowe zrzuty ekranu prezentujące odświeżoną wersję hitu z 2005 roku. Wspomniane screeny pozwalają przyjrzeć się kilku lokacjom, które powinny być dobrze znane fanom oryginału.

Nowe zrzuty ekranu z Resident Evil 4 Remake prezentują odświeżone lokacje

Zrzuty ekranu opublikowane na profilu oficjalnego portalu Resident Evil na portalu społecznościowym Twitter. Grafiki przedstawiają m.in. zniszczoną klatkę schodową, a także okolice oraz wnętrze zamku Salazara. Nowe screeny po raz kolejny potwierdzają, że Resident Evil 4 Remake może zachwycić jakością oprawy wizualnej.

Jeden z fanów postanowił natomiast zobrazować zmiany, jakie zostaną wprowadzone w odświeżonej wersji hitu z 2005 roku i zestawił najnowsze grafiki ze zrzutami ekranu pochodzącymi z oryginału. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera 24 marca 2023 roku. Należy także pamiętać, że wspomniana produkcja – podobnie jak Resident Evil Village – nie otrzyma polskiej wersji językowej.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!