Krytyczny błąd w Resident Evil 4 Remake. Może nawet uniemożliwić progres w grze

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/31 22:35
0
0

Deweloperzy opublikowali specjalne oświadczenie, w którym poinformowali graczy o krytycznym błędzie, który może uniemożliwić dalszy progres w grze.

Capcom wydał dziś na oficjalnym profilu marki Resident Evil na Twitterze specjalne oświadczenie skierowane do wszystkich graczy Resident Evil 4 Remake. Dotyczono ono pewnego krytycznego błędu.

Krytyczny błąd w Resident Evil 4 Remake. Może nawet uniemożliwić progres w grze

Błąd w RE4 Remake może uniemożliwić dalszą grę

Wczytywanie ramki mediów.

Problem dotyczy 12. rozdziału, w którym po wyświetleniu początkowego przerywnika filmowego główny bohater otrzymuje kluczowy dla fabuły specjalny przedmiot. Błąd może pojawić się na wszystkich platformach, dlatego deweloperzy zalecają, aby gracze powstrzymali się od wykonywania ataków nożem aż do momentu, kiedy na ekranie zobaczą informację o pozyskaniu wspomnianego nowego przedmiotu.

GramTV przedstawia:

Twórcy przeprosili za wszelkie niedogodności, które mogą się przez to pojawić, i obiecało naprawić błąd w najbliższej aktualizacji. Patch ma także pomóc wszystkim graczom, u których błąd już wystąpił i aktualnie nie mogą oni dokonać progresu w grze.

Przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake zadebiutował 24 marca bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!