Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Pełne wsparcie VR dla Resident Evil 2 i 3. Zobaczcie przerażający gameplay

Maria Wawrzyniak
2022/01/04 23:30

Pełnoprawne odświeżenia gier Resident Evil 2 i 3 otrzymały modyfikację zapewniającą pełne wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości.

Dzięki sporemu sukcesowi gry Resident Evil 4 w wersji na sprzęt do wirtualnej rzeczywistości społeczność postanowiła wziąć sprawę w swoje ręce i przygotować modyfikację wprowadzającą pełne wsparcie VR w grach Resident Evil 2 oraz 3. Twórca moda – użytkowników o pseudonimie Praydog – stworzył oczywiście projekt dostosowany do gruntownie odświeżonych edycji, czyli Resident Evil 2 Remake lub Biohazard RE:2 oraz Resident Evil 3 Remake lub Biohazard RE:3. Zainteresowani mogą udać się na GitHuba.Pełne wsparcie VR dla Resident Evil 2 i 3. Zobaczcie przerażający gameplayBa, z racji tego, że modyfikacje zostały już bardzo ciepło przyjęte, Praydog zapowiedział, iż pracuje już nad wsparciem VR do gier Resident Evil 7 oraz najnowszego Resident Evil Village. Zainteresowanym polecamy także obejrzenie poniższego materiału – możecie dzięki niemu zobaczyć, jak dwójka prezentuje się w świecie wirutalnej rzeczywistości. Trzeba przyznać, że przygoda jest jeszcze bardziej przerażająca.

Przypomnijmy na koniec, że najnowsza część, czyli Resident Evil Village, zadebiutowała 7 maja bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach obecnej (PlayStation 5, Xbox Series X) oraz poprzedniej generacji (PlayStation 4, Xbox One). Jeśli chcecie być na bieżąco z wiadomościami o grze, zapraszamy tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Renchar
Gramowicz
05/01/2022 01:39

Prawdopodobnie HL Alyx to długo żadna ina gra nie pobije pod względem interakcji z otoczeniem na VR. Tak samo jak FarCry 2 pod względem nowych części gdzie nawet żarówki są kuloodporne :P