Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Renfield na zwiastunie. Zobaczcie, jak Nicolas Cage wygląda w roli Drakuli

Mikołaj Ciesielski
2023/01/06 13:05

Komedia grozy o tytułowym słudze krwiożerczego hrabiego zadebiutuje już w kwietniu.

Renfield na zwiastunie. Zobaczcie, jak Nicolas Cage wygląda w roli Drakuli

Dobre wieści dla wszystkich miłośników Nicolasa Cage’a. Wytwórnia Universal Pictures zaprezentowała wczoraj nowy zwiastun filmu Renfield, czyli nadchodzącej komedii grozy opowiadającej o losach tytułowego sługi hrabiego Drakuli. W rolę narcystycznego wampira wciela się wspomniany wyżej aktor, a trailer pozwala sprawdzić, jak Cage prezentuje się w roli. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Universal Pictures prezentuje nowy zwiastun filmu Renfield

W postać Renfielda wciela się natomiast Nicholas Hoult, którego widzowie mogą kojarzyć m.in. z roli Bestii w filmach z serii X-Men. Brytyjski aktor wystąpił również m.in. w takich produkcjach jak Mad Max: Na drodze gniewu, Wojna o prąd, Starcie tytanów czy też Jack pogromca olbrzymów. Hoult zagrał także J.R.R. Tolkiena w filmie biograficznym Tolkien z 2019 roku.

Jak wspomnieliśmy wyżej, Renfield skupi się na historii uniżonego sługi hrabiego Drakuli, który jest regularnie torturowany i poniżany przez swojego pana. Tytułowy bohater postanawia jednak w końcu przeciwstawić się krwiożerczemu wampirowi. Do zakończenia „współpracy” z Drakulą zachęca go m.in. policjantka, która wpadła mu w oko.

Renfield zadebiutuje w kinach już 14 kwietnia. Reżyserem filmu jest Chris McKay, a autorem scenariusza na podstawie pomysłu Roberta Kirkmana jest Ryan Ridley. W produkcji obok Nicolasa Cage’a oraz Nicholasa Houlta wystąpią również m.in. Awkwafina, Ben Schwartz, Adrian Martinez czy też Shohreh Aghdashloo.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
koNraDM4
Gramowicz
07/01/2023 05:33

Zwiastun klimatyczny, a Nicolas Cage... cóż, on dalej jest sobą i ma ten swój warsztat różnych charakterystycznych min :D

KotRyszard
Gramowicz
06/01/2023 14:18

Zwiastun fajny ;D

Kafar
Gramowicz
06/01/2023 14:04

W końcu Nick zagra prawdziwego Wampira :D