Remnant 2 – najnowszy trailer przybliża fabułę, bossów i bronie

Jakub Smolak
2023/06/08 09:00
0
0

Ciągle czekamy na datę premiery.

Mam wrażenie, że Remnant 2 jest już dawno skończone i wyszlifowane, a twórcy po prostu czekają na dogodny moment premiery. Moje podejrzenia wynikają z tego, że w ostatnim czasie otrzymujemy ogrom materiałów z gry, więc pewnie tylko tym zajmują się teraz deweloperzy. Ja sobie mogę snuć swoje bezzasadne teorie spiskowe, ale nie zmienia to faktu, że dalej nie poznaliśmy daty premiery Remnant 2. W ręce graczy oddano natomiast kolejny trailer.

Remnant 2 – najnowszy trailer przybliża fabułę, bossów i bronie

Nieco szczegółów na temat fabuły Remnant 2

Wideo skupia się na przybliżeniu historii, którą przyjdzie nam poznawać w trakcie rozgrywki. Materiał prezentuje również soczyste fragmenty gameplayu, na których możemy podziwiać przeciwników, bossów czy dostępne w grze bronie. Trzeba przyznać, że Remnant 2 zapowiada się bardzo ciekawie i z pewnością będzie to jedna z gorętszych tegorocznych premier.

Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej na temat samej rozgrywki, zachęcamy do obejrzenia specjalnego ponad dwugodzinnego streamu przygotowanego przez deweloperów. Na koniec przypomnijmy, że Remnant 2 powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S, a gra ma zadebiutować na rynku latem. Chętnie dowiemy, czy czekacie na sequel i jakie macie względem niego oczekiwania.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!