Remedy potwierdza: Alan Wake 2 otrzyma dwa rozszerzenia już w przyszłym roku

Krzysztof Żołyński
2023/10/29 09:45
0
0

Na fanów serii Alan Wake czekają ekscytujące wieści, ponieważ deweloper Remedy oficjalnie ogłosił, że druga część tej gry zostanie wzbogacona o dwa atrakcyjne rozszerzenia w 2024 roku.

Premiera pierwszego dodatku o nazwie Night Springs jest przewidziana na późną wiosnę 2024 r., chociaż firma Remedy poczyniła zastrzeżenie, potwierdzając, że okno wydania może ulec zmianie. Drugie rozszerzenie, zatytułowane The Lakehouse, nie ma obecnie określonego terminu premiery.

Remedy potwierdza: Alan Wake 2 otrzyma dwa rozszerzenia już w przyszłym roku

Night Springs zagłębia się w świat zagadkowych wizji i snów, w którym zacierają się granice między fikcją a rzeczywistością. Gracze będą mieli okazję wcielić się w kilka znanych postaci Alana Wake'a i zanurzyć się w niewytłumaczalne wydarzenia poprzez serię niezależnych odcinków osadzonych w fikcyjnym programie telewizyjnym Night Springs.

Dwa dodatki do Alan Wake 2 zapowiedziane na 2024 rok

Z kolei The Lakehouse przenosi graczy do tajemniczego obiektu położonego nad brzegiem jeziora Cauldron Lake. Placówka ta została utworzona przez niezależną organizację rządową w celu prowadzenia tajnych przedsięwzięć badawczych. Jednak w trakcie coś idzie nie tak. Gracze wyruszą w dwie odrębne przygody, poruszając się po tajemniczym splocie rzeczywistości Sagi Anderson i świata Alana Wake'a.

GramTV przedstawia:

Te rozszerzenia nie tylko obiecują poszerzyć głębię narracyjną gry, ale także wprowadzą graczy w nowe tajemnice i wyzwania. Night Springs i The Lakehouse z pewnością przyciągną zarówno nowych, jak i doświadczonych graczy, dzięki czemu Alan Wake 2 będzie jeszcze bardziej ekscytującą podróżą w nieznane.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!