Remake Prince of Persia: The Sands of Time przekroczył „ważny kamień milowy”

Mikołaj Ciesielski
2023/11/22 09:50
0
0

Prace nad odświeżoną wersją produkcji z 2003 roku cały czas „postępują”.

Pod koniec maja bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że remake Prince of Persia: The Sands of Time znajduje się w fazie koncepcyjnej. Wspomniany projekt został powierzony deweloperom z Ubisoft Montréal, którzy cały czas pracują nad odświeżoną wersją produkcji z 2003 roku i najwyraźniej robią postępy. Ubisoft z okazji 20-lecia premiery Prince of Persia: The Sands of Time podzielił się bowiem nowymi informacjami na temat nadchodzącego remake’u.

Remake Prince of Persia: The Sands of Time przekroczył „ważny kamień milowy”

Prace nad Prince of Persia: The Sands of Time Remake wciąż trwają. Ubisoft dzieli się nowymi informacjami

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) poinformowano, że Prince of Persia: The Sands of Time Remake przekroczył „ważny wewnętrzny kamień milowy”, a prace nad wspomnianą produkcją cały czas „postępują”. Francuska firma niestety nie podzieliła się żadnymi dodatkowymi szczegółami na temat produkcji rozwijanej przez Ubisoft Montréal.

Wydawca podkreślił jedynie, że z niecierpliwością czeka na moment, w którym będzie mógł podzielić się kolejnymi informacjami dotyczącymi odświeżonej wersji Prince of Persia: The Sands of Time. Wygląda na to, że fanom wspomnianej produkcji nie pozostaje nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i trzymać kciuki za deweloperów z Ubisoft Montréal, którzy – miejmy nadzieję – staną na wysokości zadania i dostarczą na rynek udany remake.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że od zapowiedzi Prince of Persia: The Sands of Time Remake minęły już ponad trzy lata. Ubisoft informował wówczas, że gra trai pod koniec stycznia 2021 roku na komputery osobistych oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Następnie debiut produkcji był kilkukrotnie opóźniany, a obecnie gra nie posiada sprecyzowanej daty premiery.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!