Na remake Prince of Persia: The Sands of Time poczekamy do przyszłego roku

Mikołaj Ciesielski
2021/06/07 21:20
1
0

Produkcji zabraknie na nadchodzącym Ubisoft Forward.

Na remake Prince of Persia: The Sands of Time poczekamy do przyszłego roku

W połowie maja remake Prince of Persia: The Sands of Time otrzymał nowe okienko wydawnicze, a termin debiutu gry wyznaczono na bieżący rok fiskalny. Niestety odświeżone Piaski Czasu nie pojawią się na rynku w najbliższym czasie, ponieważ deweloperzy poinformowali, że na premierę wspomnianego tytułu będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Dowiedzieliśmy się również, że produkcji nie zobaczymy na nadchodzącym pokazie Ubisoft Forward.

Ubisoft Forward jest tuż za rogiem, a my postanowiliśmy wykorzystać ten czas, aby podziękować za wsparcie okazane nam w zeszłym roku. Jak już pewnie wiecie, remake Prince of Persia: The Sands of Time nie pojawi się na Ubisoft Forward. Robimy duże postępy, aby wydać naszą grę w przyszłym roku, ale nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby podzielić się nowymi informacjami” – czytamy w komunikacie deweloperów udostępnionym na Twitterze.

We wspomnianej wiadomości twórcy podziękowali również fanom za wsparcie oraz cierpliwość. Studio podkreśliło także, że wszyscy członkowie zespołu nie mogą doczekać się momentu, w którym będą mogli zaprezentować więcej szczegółów na temat odświeżonej wersji gry Prince of Persia: The Sands of Time. Nam nie pozostaje natomiast nic innego, jak czekać na kolejne wieści ze strony deweloperów.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami remake Prince of Persia: The Sands of Time zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. W grudniu ubiegłego roku na stronie Ubisoftu pojawiły się informacje, które mogą sugerować, że odświeżone Piaski Czasu trafią również na Nintendo Switch, ale sytuacja nie doczekała się oficjalnego komentarza francuskiej firmy.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Sanders-sama
Gramowicz
07/06/2021 23:39

Oby to oznaczało że poprawią oprawę graficzną, bo to co pokazali wołało o pomstę do nieba.