Redfall z wymaganiami sprzętowymi, ale tylko minimalnymi. Znamy także cenę gry

Mikołaj Ciesielski
2023/01/26 10:40

Kilka istotnych szczegółów związanych z nadchodzącą produkcją studia Arkane.

Redfall z wymaganiami sprzętowymi, ale tylko minimalnymi. Znamy także cenę gry

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na wczorajszym pokazie Xbox Developer_Direct poznaliśmy datę premiery oraz zobaczyliśmy nowy gameplay z Redfall. Okazuje się jednak, że to nie koniec wartych uwagi informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Na karcie produktu na Steam pojawiło się bowiem kilka szczegółów, które powinny zainteresować wszystkich graczy czekających na nowe dzieło studia Arkane.

Redfall – minimalne wymagania sprzętowe, cena i polska wersja językowa

Przede wszystkim na platformie Valve pojawiła się cena gry, dzięki czemu dowiedzieliśmy się, że standardowe wydanie pecetowej wersji Redfall będzie kosztować 289 złotych. Zainteresowani mogą nabyć również edycję Bite Black, która zapewni dostęp do dodatkowych skórki dla broni oraz postaci, a także dwóch nowych bohaterów, którzy trafią do gry w późniejszym terminie. W tym przypadku trzeba się jednak przygotować na wydatek rzędu 409 złotych.

Jak wspomnieliśmy w tytule wiadomości, na Steam pojawiły się również wymagania sprzętowe Redfall. Niestety w tym momencie użytkownicy komputerów osobistych mogą zapoznać się wyłącznie z minimalną konfiguracją.

Redfall – minimalne wymagania sprzętowe dla wersji PC:

  • System operacyjny: Windows 10 64-bit;
  • Procesor: Intel Core i5-8400 lub AMD Ryzen 5 1600;
  • Pamięć RAM: 16 GB;
  • Karta graficzna: AMD Radeon RX 580 lub Nvidia GeForce GTX 1070 z 6 GB VRAM;
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 100 GB (zalecany dysk SSD).

GramTV przedstawia:

To jednak nie koniec informacji, ponieważ na platformie Valve dostępne są także szczegóły na temat poszczególnych lokalizacji. Już oficjalnie możemy potwierdzić, że Bethesda oraz deweloperzy ze studia Arkane ponownie postanowili zadbać o rodzimych graczy, którzy otrzymają możliwość zabawy w pełnej polskiej wersji językowej.

Na koniec przypomnijmy, że Redfall zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 2 maja bieżącego roku. Warto również pamiętać, że nowa produkcja studia Arkane w dniu swojej premiery trafi również do usługi Xbox Game Pass.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!