Redfall z trzecią aktualizacją. Patch wprowadza sporo poprawek i nową zawartość

Mikołaj Ciesielski
2023/11/17 07:35
0
0

Arkane Studios nie zapomniało o swojej produkcji i wprowadza kolejne zmiany.

Pod koniec października jeden z branżowych insiderów informował, że Redfall nie zostanie porzucone, ponieważ Arkane Studios chce odkupić swoje winy. Okazuje się, że wspomniane doniesienia były trafne. Najnowsza produkcja twórców Dishonored i Prey doczekała się kolejnej – trzeciej już – aktualizacji. Patch wprowadza sporo poprawek, a także nową zawartość.

Redfall z trzecią aktualizacją. Patch wprowadza sporo poprawek i nową zawartość

Nowa aktualizacja Redfall już dostępna. Arkane Studios nie porzuciło swojej gry

Redfall wraz z trzecią aktualizacją zostało wzbogacone o nowy i „niezrównany” karabin snajperski o nazwie „Bazyliszek”. Deweloperzy informują, że wspomniana broń może pochwalić się unikalną cechę. Karabin nasyca bowiem pierwszy pocisk pełnego magazynka mocą ultrafioletu, która paraliżuje wampiry. „Bazyliszka” można zdobyć w ten sam sposób, co inne niezrównane przedmiot, ale największe szanse na jego znalezienie zapewniają kontenery Bellwetheru i wampirze gniazda.

Jak wspomnieliśmy wyżej, trzecia aktualizacja to również do Redfall sporo poprawek oraz zmian balansu rozgrywki. Patch wprowadza m.in. kilka zmian w działaniu SI. Dzięki najnowszej „łatce” ludzcy przeciwnicy zyskali umiejętność wspinana się na zadaszenia. Deweloperzy poprawili także sposób odnajdywania drogi przez przeciwników oraz animacje ruchu ludzi. Nie zabrakło też poprawek w balansie umiejętności i cech wrogów.

Sama rozgrywka również doczekała się kilku poprawek, a do umiejętności wybranych bohaterów wprowadzone pewne zmiany. Trzecia aktualizacja Redfall eliminuje również kilka błędów związanych z misjami. Ulepszeń doczekał się też interfejs użytkownika oraz opcje ułatwienia dostępu. Nie zapomniano też o poprawkach związanych z dźwiękiem.

GramTV przedstawia:

Najnowsza aktualizacja do Redfall zapewnia także kilka poprawek związanych z wydajnością oraz stabilnością gry. Pełna lista zmian jest naprawdę spora, a szczegółowy opis patcha znajdziecie na oficjalnej stronie firmy Bethesda. Deweloperzy zapewnili również, że nadal rozwijają przepustkę bohatera, a w 2024 roku gracze otrzymają więcej informacji o nowych postaciach i kolejnych aktualizacjach.

Na koniec przypomnijmy, że Redfall dostępne jest na PC i Xbox Series X/S. Najnowsza produkcja studia Arkane znajduje się również w bibliotece Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego tytułu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Redfall – a rano po wampirach zostaje tylko popiół…

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!