Redfall będzie wymagać stałego połączenia z internetem. Nawet w trybie solo

Mikołaj Ciesielski
2023/02/02 08:00

Część graczy z pewnością będzie niezadowolona z takiego obrotu spraw.

Redfall będzie wymagać stałego połączenia z internetem. Nawet w trybie solo

Na ubiegłotygodniowym pokazie Xbox Developer_Direct poznaliśmy datę premiery oraz zobaczyliśmy nowy gameplay z Redfall. Nieco później w sieci pojawiły się natomiast minimalne wymagania sprzętowe gry. Tymczasem otrzymaliśmy kolejne informacje na temat nadchodzącej produkcji Arkane Studios. Okazuje się bowiem, że gra będzie wymagać stałego połączenia z internetem.

Redfall nie pozwoli na rozgrywkę w trybie offline

Zgodnie z zapowiedziami Redfall zaoferuje zarówno rozgrywkę solo, jak i możliwość zabawy w kooperacji. Niestety okazuje się, że obu przypadkach produkcja będzie wymagać od użytkowników połączenia z siecią. Informacja ta została potwierdzona w oficjalnym FAQ dostępnym na stronie firmy Bethesda.

Stałe połączenie z internetem będzie wymagane zarówno w przypadku gry dla jednego gracza, jak i trybu współpracy – czytamy w FAQ.

Na koniec przypomnijmy, że Redfall zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 2 maja bieżącego roku. Warto również pamiętać, że nowa produkcja studia Arkane w dniu swojej premiery trafi również do usługi Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Tsalimon
Gramowicz
02/02/2023 08:18

Jeszcze niech dorzucą info , że będzie mieć Denuvo i hit sprzedaży murowany.../sarcasm off