Red Dead Redemption 3 już w produkcji? Po GTA VI Rockstar wróci na Dziki Zachód

Mikołaj Ciesielski
2023/09/04 11:40
0
0

W sieci pojawiły się doniesienia, według których Rockstar Games rozpoczęło już prace nad nową odsłoną Red Dead Redemption.

Wiele wskazuje na to, że GTA VI zadebiutuje na rynku do końca marca 2025 roku. Tymczasem w sieci pojawiły się nieoficjalne doniesienia na temat dalszych planów Rockstar Games. Wygląda na to, że po premierze nowej odsłony serii Grand Theft Auto wspomniane studio wróci na Dziki Zachód. Jeden z insiderów poinformował bowiem, że produkcji ma znajdować się już Red Dead Redemption 3

Red Dead Redemption 3 już w produkcji? Po GTA VI Rockstar wróci na Dziki Zachód

Red Dead Redemption 3 znajduje się już rzekomo w produkcji. Rockstar Games ma ponownie zabrać graczy na Dziki Zachód

Autorem powyższych doniesień jest insider posługujący się pseudonimem „MyTimeToShineHello”, który w miniony weekend poinformował, że w produkcji ma znajdować się także Hogwarts Legacy 2. Rzekomymi planami Rockstar Games wspomniany informator podzielił się na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter), a sam zyskał dużą popularność wśród fanów serii Red Dead Redemption i miłośników gier wspomnianego studia.

„MyTimeToShineHello” nie podzielił się jednak żadnymi dodatkowymi szczegółami. Jeśli Red Dead Redemption 3 rzeczywiście jest już w produkcji, to możemy być pewni, że gra znajduje się obecnie na bardzo wczesnym etapie prac. Oznacza to, że na oficjalną prezentację – oraz samą premierę – przyjdzie nam poczekać kilka ładnych lat. Fanom Red Dead Redemption nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać pierwszych konkretów na temat nowej odsłony wspomnianej serii.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutowało na rynku pod koniec października 2018 roku. Gra dostępna jest obecnie na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Wspomnianą produkcję można uruchomić również na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S za sprawą wstecznej kompatybilności. Zainteresowanych naszą opinią na temat przygód Arthura Morgana zapraszamy natomiast do lektury: Red Dead Redemption 2 - recenzja. Dobry, zły i zachwycający.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!