Kiedy premiera GTA 6? Take-Two odpowiada na pytanie i ujawnia termin debiutu

Mikołaj Ciesielski
2023/08/29 12:40
0
0

Strauss Zelnick ponownie sugeruje, kiedy możemy spodziewać się premiery nowej odsłony serii Grand Theft Auto.

W ostatnim raporcie finansowym Take-Two ujawniono potencjalny termin premiery GTA 6. Wydawca spodziewa się bowiem rekordowych wyników w kolejnym roku fiskalnym, a takie zagwarantować może jedynie głośna i duża premiera, jaką bez wątpienia będzie nowa produkcja studia Rockstar. Strauss Zelnick – dyrektor generalny wspomnianej firmy – w jednym z ostatnich wywiadów został natomiast zapytany wprost, kiedy ukaże się nowa odsłona serii Grand Theft Auto. Odpowiedź szefa Take-Two również sugeruje, że GTA 6 zadebiutuje na rynku w przyszłym roku fiskalnym.

Kiedy premiera GTA 6? Take-Two odpowiada na pytanie i ujawnia termin debiutu

Kiedy wyjdzie GTA 6? Dyrektor generalny Take-Two odpowiada na pytanie

Strauss Zelnick był niedawno gościem programu CNBC i to właśnie we wspomnianym miejscu otrzymał od prowadzącego pytanie dotyczące planowanej daty premiery GTA 6. Dyrektor generalny Take-Two odpowiedział w sposób dyplomatyczny i nie ujawnił wprost, kiedy możemy spodziewać się debiutu nowej odsłony serii Grand Theft Auto. Łatwo jednak połączyć kropki i wywnioskować, kiedy wyczekiwana produkcja studia Rockstar może trafić na rynek.

Ogłoszenia nadchodzących tytułów pozostawiamy naszym twórcom, ale poinformowaliśmy, że mamy bardzo solidną listę tytułów i świetne perspektywy na rok fiskalny 2025. Ponownie potwierdziliśmy nasze przekonanie, że wygenerujemy w jego trakcie około 8 miliardów dolarów – poinformował Zelnick.

GramTV przedstawia:

Dyrektor generalny Take-Two nieco później dodał również, że Grand Theft Auto jest „prawdopodobnie najbardziej dochodową marką w historii” gier wideo. Wiele wskazuje więc na to, że GTA 6 rzeczywiście ukaże się w roku fiskalnym 2025, który rozpoczyna się 1 kwietnia 2024 roku i zakończy się 31 marca 2025 roku. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak czekać na dokładną datę premiery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!