Red Dead Redemption 2 – oto 15 ukrytych mechanik z gry

DK
2022/08/10 17:20

Jeden z portali przygotował ciekawe nagranie dotyczące produkcji o Dzikim Zachodzie.

Od premiery Red Dead Redemption 2 minęło już trochę czasu i naturalną koleją rzeczy jest to, że tytuł odchodzi w zapomnienie. Tak jednak nie jest w przypadku gry od Rockstara – ta cieszy się niesłabnącą popularnością. Na YouTube jak grzyby po deszczu wyrastają nowe filmiki prezentujące ciekawostki z produkcji o kowbojach. Jedno z bardziej interesujących nagrań opublikował niedawno portal GamingBolt.com.

Red Dead Redemption 2 – oto 15 ukrytych mechanik z gry

Redaktorzy przygotowali wideo prezentujące 15 mechanik z RDR2, które mogli przekroczyć nawet najwięksi fani produkcji. Część dotyczy jazdy konnej – dowiadujemy się na przykład, w jaki sposób utrzymać zwierzaka w dobrej kondycji podczas dalekich podróży. Inne gameplayowe rozwiązania zauważone przez redaktorów GamingBolt.com odnoszą się do strzelania i, ogólnie, walki. Filmik zobaczycie na dole.

Red Dead Redemption 2 – sprzedaż

Przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutowało w 2018 na konsolach. Rok później tytuł trafił również na PC. Niedawno pisaliśmy o tym, że w ostatnim czasie zakupiono kolejny milion egzemplarzy. Ogólnie sprzedaż gry przekroczyła już 45 milionów sztuk.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!