Red Dead Redemption 2 nigdy nie wyglądało lepiej. Nowa paczka tekstur 4K już dostępna

Radosław Krajewski
2024/04/14 08:00
0
0

Jeżeli posiadacie grę Rockstara na PC, to możecie sprawdzić najnowszą paczkę tekstur, dzięki której Red Dead Redemption 2 wygląda jeszcze lepiej.

Pomimo niecałych sześciu lat od premiery Red Dead Redemption 2 wciąż pozostaje jedną z najładniejszych gier. Produkcja nigdy nie doczekała się oficjalnego odświeżenia w postaci dedykowanej wersji dla konsol obecnej generacji. Nieco inaczej wygląda sprawa z wydaniem na komputery osobiste, które można poprawić za sprawą fanowskich modów. Takich jak Upscaled All-In-One Megapack, który dwa dni temu zadebiutował na stronie Nexus Mods.

Red Dead Redemption 2 nigdy nie wyglądało lepiej. Nowa paczka tekstur 4K już dostępna

Red Dead Redemption 2 – nowa paczka tekstur 4K

Za paczkę tekstur w wysokiej rozdzielczości odpowiada garbageman42069. Gracze mogą skorzystać z modyfikacji, aby w Red Dead Redemption 2 doświadczyć lepszej oprawy graficznej za sprawą tekstur 4K takich obiektów, jak łodzi, pociągów, jedzenia, ogniska, zwierząt, a nawet nieba, gwiazd i księżyca. Paczka waży aż 12 GB, a pobierzecie ją z tej strony.

GramTV przedstawia:

Nowe tekstury nie obejmują jednak ulepszeń w grafice otoczenia, czy głównych bohaterów, które można poprawić za sprawą innych modów, takich jak Terrain Textures Overhaul, czy Upscaled Terrain, które powinny być kompatybilne z omawianym wyżej modem. Posiadacze mocnych PC mogą więc sprawdzić, jak Red Dead Redemption 2 wygląda ze wszystkimi tymi graficznymi ulepszeniami.

Red Dead Redemption 2 – nowa paczka tekstur 4K, Red Dead Redemption 2 nigdy nie wyglądało lepiej. Nowa paczka tekstur 4K już dostępna
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!