Red Dead Redemption 2: Life of Crime to projekt, któremu warto się przyjrzeć

Smolak
2022/07/26 09:00
0
0

Modyfikacja dostarcza do gry sporo nowej zawartości.

Red Dead Redemption 2 jest ogromną produkcją, w której bez problemu można przepaść na dziesiątki a nawet setki godzin. A jeśli już do reszty znudziliście się tym, co przygotował Rockstar, a nie chcecie opuszczać cudownego świata gry, to wtedy możecie wspomóc się twórczością fanów. Przybliżamy Wam wartą uwagi modyfikację, która doda do gry trochę nowej zawartości.

Red Dead Redemption 2: Life of Crime to projekt, któremu warto się przyjrzeć

Life of Crime może dać Red Dead Redemption 2 drugie życie.

Modyfikacja zatytułowana Life of Crime pozwoli Wam chociażby na stworzenie własnej postaci, zarówno męskiej jaki żeńskiej. Ponadto dodaje do gry nowe misje, czy drzewko umiejętności. Twórca moda planuje go regularnie rozwijać, więc wraz z biegiem czasu powinniśmy spodziewać się kolejnych nowości. Zgaduję, że zaangażowanie autora będzie szło w parze z popularnością modyfikacji. Pozytywny odbiór społeczności z pewnością doda mu skrzydeł i zachęci do dalszych prac. Więcej na temat projektu przeczytacie tutaj.

W tym miejscu warto wspomnieć o tym, że autorzy modyfikacji do gier spod skrzydeł Take-Two Interactive nie mają łatwego życia. Gigant niechętnie podchodzi do takich projektów, a ich prawnicy zawsze są na podorędziu. O takiej sytuacji pisaliśmy całkiem niedawno. Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!