Red Dead Redemption 2 – kolejny epicki i zaskakujący szczegół

Jakub Smolak
2023/07/02 09:15
2
0

Przyznaję, że uwielbiam słuchać o tych detalach. Wiedzieliście o tym?

Kunszt Red Dead Redemption 2 to temat, który regularnie powraca. Gra stanowi prawdziwe arcydzieło, a Rockstar udowodnił, że jest mistrzem w swoich fachu. RDR 2 zasługuje na uznanie z wielu powodów, a jednym z nich z pewnością jest dbałość o detale, które od samego początku robią ogromne wrażenie na graczach.

Red Dead Redemption 2 – kolejny epicki i zaskakujący szczegół

Najlepsze ciekawostki z Red Dead Redemption 2

Część z Was mogła odkryć lub słyszeć o tym wcześniej, ale z pewnością jest to szczegół, o którym warto wspomnieć. Pamiętacie króliki potrafiące chować się norach, robotników, którzy faktycznie pracują przy budowie kolei lub wypadające zęby mleczne Jacka? Teraz czas bliżej przyjrzeć się rybom!

Jeden z fanów zauważył, że gdy podczas wędkowania przytrzymamy złowioną rybę w rękach zbyt długo, to najzwyczajniej w świecie zdechnie. Przy próbie jej uwolnienia, po tym jak wrzucimy ją do wody, niestety będzie się już opalać brzuchem do góry, jak to się mówi w żargonie miłośników kamizelek marki Bomber. Z resztą sami zobaczcie wideo, którym jeden z graczy podzielił się na platformie reddit.com.

Najlepsze ciekawostki z Red Dead Redemption 2, Red Dead Redemption 2 – kolejny epicki i zaskakujący szczegół

GramTV przedstawia:

Więcej na temat produkcji Rockstar Games dowiecie się z naszej recenzji. Zaznaczę tylko, że gra zgarnęła maksymalną ocenę. Na koniec przypomnijmy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutowało na rynku w 2018 roku, a tytuł dostępny jest na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Komentarze
2
ktos
Gość
02/07/2023 22:57
maszynypancerne napisał:

Szkoda że opieracie się na tych sławnych juduperach. Widzieli to? 

https://youtu.be/LPCu_ap7eno

Z całym szacunkiem ale to nie pierwszy i nie ostatni zapewne tytuł, w którym postaci niezależne robią co im się żywnie podoba w trakcie trwania cut-scenki.

maszynypancerne
Gramowicz
02/07/2023 20:52

Szkoda że opieracie się na tych sławnych juduperach. Widzieli to? 

https://youtu.be/LPCu_ap7eno