Gracz z 6 tysiącami godzin w Red Dead Online na Stadii zostanie uratowany

Wincenty Wawrzyniak
2022/10/24 13:35
0
0

Wygląda na to, że gracz, który spędził ponad 6000 godzin w grze Red Dead Online na Google Stadia może spać spokojnie.

Pod koniec ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was, że Google zdecydowało się ostatecznie zamknąć platformę streamingową Google Stadia. Po tym ogłoszeniu wielu graczy zaczęło martwić się o swoje zapisy stanu gry w różnych produkcjach – w sieci stał się popularny przede wszystkim przypadek gracza, który spędził w grze Red Dead Online w wersji na Stadię ponad 6000 godzin. Wówczas streamer o pseudonimie Colour w wyniku wyłączenia platformy miał utracić wszystkie uzyskane postępy.

Gracz z 6 tysiącami godzin w Red Dead Online na Stadii zostanie uratowany

Gracz z 6 tys. godzin w RD Online na Stadii uratowany

Ostatecznie jednak jego modły zostały wysłuchane.Rockstar Games oficjalnie ogłosiło, że – idąc w ślad za Ubisoftem, CD Projektem RED czy Bungie – umożliwi użytkownikom Google Stadia transfer dotychczasowych postępów z gry na inne platformy za pośrednictwem Rockstar Social Club:

Wczytywanie ramki mediów.

Miło nam poinformować, że aktywni użytkownicy Stadii, którzy grali w Red Dead Online w ciągu 30 dni poprzedzających ogłoszenie zamknięcia usługi, będą mogli przetransferować gotówkę, sztabki złota, doświadczenie oraz postępy poszczególnych ról na platformy PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Aby to zrobić, należy połączyć grę z kontem Rockstar Social Club i następnie skontaktować się z naszym działem wsparcia.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Red Dead Online zadebiutowało 14 maja 2019 na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W grudniu 2020 roku tytuł zadebiutował jako samodzielna produkcja na pecetach oraz konsolach.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!