Nadchodzi duża aktualizacja do Red Dead Online. Data premiery i zwiastun

Wincenty Wawrzyniak
2021/07/07 18:55
0
0

Przedstawiciele studia Rockstar Games zaprezentowali Blood Money, czyli nową aktualizację do gry Red Dead Online.

Już niedługo – 13 lipca bieżącego roku – gra Red Dead Online otrzyma sporą aktualizację pod tytułem Blood Money. Przedstawiciele studia Rockstar Games ujawnili rozszerzenie na swojej oficjalnej stronie internetowej, publikując przy okazji zwiastun, który znajdziecie poniżej. Choć plotki na temat nowej zawartości pojawiły się w sieci już jakiś czas temu, Blood Money ma skoncentrować się przede wszystkim na włamaniach, zarówno do biedniejszych domów, jak i zamożnych posiadłości.

Gracze otrzymają w ramach dostępnych od wczoraj premii podwójny mnożnik wirtualnej waluty (RDO$) oraz doświadczenia zdobywanego za udział w Krainie możliwości i trybach konfrontacji. Ponadto za wygranie dowolnej konfrontacji w bieżącym tygodniu możemy liczyć na trzydziestoprocentową zniżkę na karty umiejętności. Jak z kolei czytamy w wiadomości od twórców, jednym z naszych głównych zajęć będzie wykonywanie przestępstw – samotnie lub w ramach całej bandy rzezimieszków. Podczas każdej wyprawy mamy wypatrywać śladów Kapitału dla Guido Martellego, chociażby w ukrytych skrzyniach czy przy zwłokach przeciwników. Oczywiście, łatwa forsa wpłynie na naszą reputację.

GramTV przedstawia:

Więcej informacji na temat aktualizacji Blood Money w języku polskim znajdziecie tutaj. Przypomnijmy na koniec, że Red Dead Online zadebiutowało 14 maja 2019 na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W grudniu tytuł zadebiutował jako samodzielna produkcja na pecetach oraz konsolach.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!