Red Dead Online z nową zawartością. Trzy misje o specjalnym poziomie trudności

Wincenty Wawrzyniak
2021/10/01 15:30
0
0

Przedstawiciele studia Rockstar Games poinformowali o dodaniu do gry Red Dead Online trzech nowych misji o specjalnym poziomie trudności.

Niedawno do gry Red Dead Online trafiła nowa zawartość. Jak podaje serwis Game Rant, przedstawiciele studia Rockstar Games poinformowali na swoim oficjalnym koncie na Twitterze, że we wspomnianej produkcji pojawiły się trzy ekstremalne misje telegramowe, czyli po prostu specjalne wersje zwykłych misji telegramowych, których poziom trudności został wyraźnie podwyższony poprzez wyłączenie wspomagania celowania i brak możliwości wykrywania wrogów na minimapie. O co dokładnie biega?

Wczytywanie ramki mediów.

Pierwsze zadanie pod tytułem Dobry, bo martwy, polega na wykonaniu prostego zlecenia; gracze będą musieli wyeliminować cel w Saint Denis, który da się rozpoznać jedynie po ubiorze. Dodatkowym wyzwaniem jest wykonanie tego zlecenia po cichu – wówczas otrzymamy wyższe wynagrodzenie. Dalej mamy Sprawiedliwość pogranicza, gdzie zmierzymy się z gangiem Del Lobos, który zajął Armadillo. Ostatnie zadanie Gry piekło zamarznie polega na wcieleniu się w złodzieja i wykradnięcie planów napadu.

Nieważne, czy w grę wchodzą towary pochodzenia zwierzęcego, czy klasyczny bimber, apetyt rynku rośnie z każdym dniem — sprostajcie popytowi, wykonując misje sprzedaży handlarza i bimbrownika, żeby zarobić 50% więcej RDO$ i PD roli do 4 października.

Handlarze i bimbrownicy, którzy w tym tygodniu wrócą do Red Dead Online, otrzymają także odpowiednio 25 towarów handlarza i uzupełnienie zacieru. Handlarze i bimbrownicy, którzy są członkami Klubu rewolwerowca 3, dostaną odpowiednio darmowe uzupełnienie zaopatrzenia i 2000 PD bimbrownika.

Zniszczenie 3 blokad inspektorów rządowych w tym tygodniu zapewni 40% zniżki na przedmiot bimbrownika z uznanej lub renomowanej rangi. Nagrody zostaną przyznane w ciągu 72 godzin od zalogowania.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy na koniec, że Red Dead Online zadebiutowało 14 maja 2019 na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. W grudniu tytuł zadebiutował jako samodzielna produkcja na pecetach oraz konsolach.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!