Quantum Error z kiepskimi recenzjami. Coś chyba poszło nie tak...

Wincenty Wawrzyniak
2023/10/31 20:00
0
0

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje ekskluzywnej dla nadchodzącego survival horroru od studia TeamKill Media.

Już za trzy dni na rynku zadebiutuje gra Quantum Error, czyli ekskluzywny dla konsoli PlayStation 5 survival horror od studia TeamKill Media. Z tej okazji w sieci powoli zaczęły pojawiać się pierwsze recenzje produkcji, które, przynajmniej na ten moment, nie prezentują się zbyt dobrze. W chwili przygotowywania tej wiadomości w serwisie Metacritic tytuł zebrał łącznie osiem ocen, zaś ich średnia wynosi raptem 46/100. Co więc poszło nie tak?

Quantum Error z kiepskimi recenzjami. Coś chyba poszło nie tak...

Pierwsze recenzje gry Quantum Error – co poszło nie tak?

Jeśli przyjrzymy się poszczególnym opiniom, wskazują one na to, że Quantum Error to gra ciekawa, ale zrealizowana nie do końca tak, jak byśmy tego oczekiwali. Dziennikarze chwalą przede wszystkim pomysł, zaznaczając, że produkcja rzeczywiście jest interesująca i ma oryginalny klimat, a także dobrze wykorzystuje możliwości kontrolera DualSense. Poza tym jednak mamy do czynienia z tytułem niedopracowanym i pełnym błędów – niektóre poziomy są wręcz puste czy po prostu dziwnie zaprojektowane.

GramTV przedstawia:

Na ten moment pozostaje jeszcze poczekać, aż do sieci zaczną spływać oceny użytkowników – być może oni będą już mieli do powiedzenia coś zupełnie innego.

Przypomnijmy, że Quantum Error zadebiutuje na rynku 3 listopada bieżącego roku wyłącznie na konsolach PlayStation 5. W przyszłym roku gra ma ukazać się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!