Putin z pierwszym oficjalnym zwiastunem. Film Patryka Vegi zmiata z planszy

Radosław Krajewski
2023/11/02 23:05
0
0

Co tu się wydarzyło?

Wciąż ciężko uwierzyć, że ten film powstaje, ale jednak. „Putin” właśnie doczekał się pierwszego oficjalnego zwiastuna, który wcale nie różni się drastycznie od tego, który był zaledwie koncepcyjnym. Tamten materiał został już usunięty, ale nowy, to również jazda bez trzymanki, gdzie reżyser odpina wrotki i zabiera nas w szaloną podróż po życiu prezydenta Rosji, Władimira Putina.

Putin z pierwszym oficjalnym zwiastunem. Film Patryka Vegi zmiata z planszy
Foto: Vega Investments

Chociaż zwiastun trwa nieco ponad minutę, to Patryk Vega, teraz znany również jako Besaleel, napakował materiał ogromną liczbą scen, które z sekundy na sekundę zmieniają się, tworząc jedyny w swoim rodzaju chaos. Jak na porządne kino biograficzne przystało, nie mogło zabraknąć również czarnobiałych scen. Miejscami to wszystko wygląda jak tania, propagandowa produkcja sprzed piętnastu lat. Zwiastun znajdziecie poniżej, więc możecie sami ocenić, jak zapowiada się „Putin”.

Produkcja będzie thrillerem politycznym, który w założeniach prezentuje psychologiczny portret rosyjskiego przywódcy. Budżet filmu wyniósł 12 milionów dolarów i był kręcony w Polsce, Litwie i Malcie.

GramTV przedstawia:

Premiera filmu „Putin” odbędzie się już w lutym 2024 roku.

Putin – oficjalny zwiastun

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!