Prison Architect 2 zalicza drugie już opóźnienie. Ujawniono nową datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2024/04/20 13:30
0
0

Deweloperzy chcą mieć pewność, że w ręce fanów trafi „możliwie najlepszy sequel tak uwielbianej gry”.

Prison Architect 2 miało zadebiutować na rynku pod koniec marca, ale już w lutym premiera gry studia Double Eleven została opóźniona. Wówczas poinformowano również, że sequel niezwykle ciepło przyjętego Prison Architect trafi w ręce graczy 7 maja 2024 roku. Okazuje się jednak, że wspomniany termin jest już nieaktualny. Deweloperzy oraz wydawca zdecydowali się bowiem ponownie przełożyć debiut Prison Architect 2.

Prison Architect 2 zalicza drugie już opóźnienie. Ujawniono nową datę premiery

Premiera Prison Architect 2 ponownie opóźniona. Na debiut gry będzie trzeba poczekać kilka miesięcy dłużej

Nową datę premiery Prison Architect 2 wyznaczono na 3 września 2024 roku. Double Eleven zapewniają, że posiadają już certyfikowane buildy na wszystkich platformach i gra właściwie mogłaby zostać już wydana. Deweloperzy zdradzają jednak, że pojawiły się „pewne problemy z wykorzystaniem pamięci”, a także komplikacje z minimalnymi konfiguracjami, na których dochodzi do większej liczby awarii.

Biorąc pod uwagę dziedzictwo Prison Architect i Was – naszą pełną pasji społeczność – chcemy wydać możliwie najlepszy sequel tak uwielbianej gry, bez pójścia na skróty – informuje studio Double Eleven.

Deweloperzy informują również, że zamówienia przedpremierowe złożone przez użytkowników konsol PlayStation i Xbox zostaną automatycznie anulowane, a gracze otrzymają zwrot środków. Prison Architect 2 nadal będzie dostępne w przedsprzedaży w PlayStation Store i Xbox Store, ale zainteresowani muszą dokonać zakupu ponownie.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Prison Architect 2 zmierza zarówno na komputery osobiste, jak i konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją pierwszego Prison Architect.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!