Prison Architect 2 nie zadebiutuje w marcu. Twórcy i wydawca opóźnili premierę

Mikołaj Ciesielski
2024/02/22 08:25
0
0

Na kontynuację ciepło przyjętej strategii z 2015 roku będzie trzeba poczekać nieco dłużej.

W zeszłym miesiącu doczekaliśmy się zapowiedzi Prison Architect 2. Firma Paradox Interactive informowała wówczas, że kontynuacja wysoko ocenianej strategii o zarządzaniu więzieniem z 2015 roku zadebiutuje już pod koniec marca. Okazuje się jednak, że na wspomniany tytuł będzie trzeba poczekać nieco dłużej. Deweloperzy ze studia Double Eleven – wspólnie z wydawcą – zdecydowali się bowiem opóźnić premierę.

Prison Architect 2 nie zadebiutuje w marcu. Twórcy i wydawca opóźnili premierę

Prison Architect 2 opóźnione. Firma Paradox Interactive ujawniła nową datą premiery

Zgodnie z przekazanymi informacjami premiera Prison Architect 2 odbędzie się dopiero 7 maja 2024 roku. Deweloperzy ze studia Double Eleven podkreślają, że już teraz są pewni swojej produkcji, ale dodatkowy czas pozwoli wyeliminować większą liczbę błędów i poprawić optymalizację. Twórcy zaznaczają, że mogli kurczowo trzymać się pierwotnej daty, ale dzięki opóźnieniu gra będzie mogła liczyć na bezproblemowy start.

Chcemy także pokazać, jak przebiega rozwój gry na końcowych etapach, dlatego w marcu rozpoczniemy transmisje, które będą towarzyszyć naszej serii Prison Architect Academy. Bądź na bieżąco, aby poznać daty i godziny tych wydarzeń – czytamy w komunikacie.

Deweloperzy ze studia Double Eleven informują również, że chcą „budować przyszłość” Prison Architect 2 wspólnie z graczami. Dlatego też twórcy zachęcają graczy do dzielenia się swoimi opiniami i sugestiami za pośrednictwem oficjalnego forum firmy Paradox.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Prison Architect 2 zmierza zarówno na komputery osobiste, jak i konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Gracze mogą już składać zamówienia przedpremierowe. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z recenzją pierwszego Prison Architect.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!