Prince of Persia: The Lost Crown z aktualizacją. Gra otrzymała dwa nowe tryby

Mikołaj Ciesielski
2024/03/21 08:20
0
0

Najnowszy patch wprowadził też kilka poprawek.

W ubiegłym tygodniu ujawniono plany rozwoju Prince of Persia: The Lost Crown. Wówczas poinformowano, że pierwsza aktualizacja zawartości trafi w ręce graczy jeszcze w marcu. Ubisoft nie rzucał słów na wiatr. Update zatytułowany „Warrior’s Path” jest już dostępny i – zgodnie z zapowiedziami – wprowadził do wspomnianej produkcji dwa nowe tryby rozgrywki.

Prince of Persia: The Lost Crown z aktualizacją. Gra otrzymała dwa nowe tryby

Prince of Persia: The Lost Crown z pierwszą aktualizacją zawartości. Nowe tryby i nie tylko

Pierwszym z nowych wariantów rozgrywki w Prince of Persia: The Lost Crown jest tryb Permadeath. Jak sama nazwa wskazuje, jest on skierowany przede wszystkim do nieco bardziej doświadczonych graczy. W tym przypadku użytkownicy nie będą mogli bowiem liczyć na drugą szansę, a każda śmierć bohatera będzie wiązała się z koniecznością rozpoczęcia przygody od samego początku.

Wraz z aktualizacją „Warrior’s Path” w Prince of Persia: The Lost Crown pojawił się także tryb Speedrun. W tym wariancie liczy się czas i jak najszybsze ukończenie wspomnianej produkcji. Gracze będą mogli śledzić zarówno własne rekordy, jak i wyniki innych graczy. Na użytkowników czeka też specjalna nagroda.

Ukończenie Prince of Persia: The Lost Crown w trybie Speedrun w mniej niż 10 godzin zostanie nagrodzone strojem „Swift Sargon”. Gracze mogą również odblokować dwa inne kostiumy – „Holo Chroma” oraz „Gold”. Pierwszy jest nagrodą za przejście gry w trybie Permadeath na dowolnym poziomie trudności. Drugi wymagać będzie znacznie więcej wysiłku, ponieważ otrzymają go jedynie użytkownicy, którym uda się zobaczyć napisy końcowe trybie Permadeath na poziomie trudności „Immortal”.

GramTV przedstawia:

Jak wspomnieliśmy wyżej, aktualizacja „Warrior’s Path” wprowadziła do Prince of Persia: The Lost Crown również kilka innych zmian i poprawek. Ich pełna lista oraz szczegółowy opis aktualizacji dostępne są na oficjalnej stronie Ubisoftu.

Na koniec przypomnijmy, że Prince of Persia: The Lost Crown dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji Ubisoftu, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja gry Prince of Persia: The Lost Crown. Świetna rozgrywka z nijaką fabułą.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!