Prince of Persia: The Lost Crown na rozgrywce. Zobaczcie 20-minutowy gameplay

Mikołaj Ciesielski
2023/12/23 11:00
0
0

Nowa gra Ubisoftu zadebiutuje na rynku za niecały miesiąc.

W zeszłym tygodniu Ubisoft opublikował nowy gameplay trailer Prince of Persia: The Lost Crown przedstawiający najważniejsze elementy gry. Okazuje się jednak, że to nie koniec materiałów poświęconych wspomnianej produkcji. W sieci pojawiło się bowiem blisko 20-minutowe wideo, które pozwala sprawdzić, jak nadchodząca odsłona popularnego cyklu prezentuje się w akcji.

Prince of Persia: The Lost Crown na rozgrywce. Zobaczcie 20-minutowy gameplay

W sieci pojawił się 20-minutowy gameplay z Prince of Persia: The Lost Crown

Najnowszy gameplay z Prince of Persia: The Lost Crown został opublikowany przez redakcję Game Informer. Dziennikarze otrzymali niedawno możliwość zapoznania się z pierwszymi trzema godzinami wspomnianej produkcji, a udostępnione fragmenty rozgrywki prezentują początek opowieści. Zainteresowani powinni więc rzucić okiem na materiał na dole wiadomości i przekonać się, czego można spodziewać się po nadchodzącej produkcji Ubisoftu.

Poznaj przeklęty świat inspirowany starożytną Persją, pełen ponadczasowych miejsc. Zwiedzaj liczne, szczegółowo odwzorowane obszary, każdy z własną atmosferą, cudami i niebezpieczeństwami. Wytężaj głowę, by rozwiązywać zagadki, znajdować ukryte skarby i wykonywać zadania, dzięki którym dowiesz się więcej o tym spaczonym miejscu. – czytamy w opisie na oficjalnej stronie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Prince of Persia: The Lost Crown zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Zgodnie z zapowiedziami gra ma zadebiutować na wymienionych platformach 18 stycznia 2024 roku. Tydzień wcześniej zainteresowani będą natomiast mogli sprawdzić wersję demonstracyjną.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!