Prezenty na Dzień Dziecka. Co kupić? Sprawdźcie nasz prezentownik!

gram.pl
2022/05/28 17:30

Dzień Dziecka jak co roku zaskakuje rodziców. Jeśli nie wiecie, co kupić swoim pociechom, to rzućcie okiem na nasz prezentownik.

Spis Treści

Poniżej znajdziecie interesujące propozycje na 1 czerwca – zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Nie brakuje tu też ofert dla „dużych dzieci”.

Hulajnoga Yvolution Neon Vector

Na początek mamy coś dla młodych fanów sportu, którzy ukończyli pięć lat. Hulajnogi stają się coraz częstszym środkiem lokomocji zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci. Tym, co wyróżnia Yvolution Neon Vector 2020 na tle innych tego typu produktów dostępnych na rynku są mocne i trwałe koła, które świecą podczas ruchu bez konieczności stosowania baterii. Hulajnoga ma również antypoślizgowy podest i regulowaną kierownicę ze specjalnymi uchwytami, które zapewniają dobrą przyczepność także podczas jazdy przy niskich temperaturach.

Hulajnoga Yvolution Neon Vector, Prezenty na Dzień Dziecka. Co kupić? Sprawdźcie nasz prezentownik!

GramTV przedstawia:

Istotną kwestią jest również niewielka waga pojazdu. Dzięki lekkiej konstrukcji – Neon Vector waży zaledwie 2,6 kg – i prostemu systemowi regulacji kierownicy hulajnogę można bez problemu przewozić, gdzie tylko chcemy. Pojazd jest dostępny w trzech kolorach: niebieskim, różowym i zielonym.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!