Prequel Wiedźmina przedstawi historię Eredina? Nowy aktor w obsadzie serialu

Radosław Krajewski
2021/05/19 13:30
0
0

W The Witcher: Blood Origin poznamy początki przywódcy Dzikiego Gonu. Postać zagra inny aktor, niż w drugim sezonie głównego serialu.

Prequel Wiedźmina przedstawi historię Eredina? Nowy aktor w obsadzie serialuSerwis Redanian Intelligence przedstawił niezwykle ciekawą informację o serialowym prequelu Wiedźmina – The Witcher: Blood Origin. Według ich informacji w produkcji pojawi się Eredin, czyli przywódca Dzikiego Gonu. Jako że akcja serialu dzieje się na ponad tysiąc lat przed wydarzeniami opisywanymi w prozie Andrzeja Sapkowskiego, niewykluczone, że produkcja przedstawi nam tego bohatera, jeszcze zanim stał się upiorem Czerwonych jeźdźców. Jak wiemy z poprzednich przecieków, Dziki Gon pojawi się w drugim sezonie Wiedźmina, a w ich lidera wcieli się Sam Hazeldine. Jednak w prequelu Eredina zagra Jacob Collins-Levy, który wystąpił w Białej księżniczce oraz Młodym Wallanderze.

Nie wiadomo dlaczego Netflix zdecydował się na zmianę aktora, ale w The Witcher: Blood Origin Eredin ma odgrywać dużą rolę i ma być głównym antagonistą seriali. Możliwe, że Sam Hazeldine nie mógł poświęcić tyle czasu na wizyty na planie serialu z powodu innych zobowiązań, a może twórcy chcieli do tej roli młodszego aktora, aby podkreślić rozwój tej postaci. Przypomnijmy, że w drugim sezonie Wiedźmina Dziki Gon nie odegra znaczącej roli i pojawią się jedynie w kilku krótkich scenach.

GramTV przedstawia:

Historia w The Witcher: Blood Origin osadzona będzie na 1200 lat przed Geraltem z Rivii i opowie o połączeniu fantastycznych światów ludzi, elfów i potworów w jeden Kontynent. Jednym z głównych bohaterów serialu będzie pierwszy Wiedźmin, który doprowadził do powstania zupełnie nowego fachu łowcy potworów. Data premiery The Witcher: Blood Origin nie jest jeszcze znana. Na serię złoży się sześć odcinków.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!