Premiera Sons of the Forest opóźniona! Nie zagramy w tym roku

DK
2022/08/31 21:55
0
0

Nie jest to pierwsze przesunięcie, jeśli chodzi o survival od Endnight Games.

Ostatnio dość często słyszymy o przekładaniu premier gier. Produkcje, które miały ukazać się w tym roku a jednak tego nie zrobią, to między innymi Redfall, Starfield czy Hogwarts Legacy. Lista jest znacznie dłuższa. A teraz dołącza do niej Sons of the Forest – tytuł, który miał trafić do sklepów w październiku 2022, zadebiutuje 23 lutego 2022.

Premiera Sons of the Forest opóźniona! Nie zagramy w tym roku

Premiera Sons of the Forest miała odbyć się już w zeszłym roku, ale w marcu twórcy informowali, że potrzebują nieco więcej czasu na sfinalizowanie prac nad survivalem. Tym razem Endnight Games zapewnia, że opóźnia debiut “już ostatni raz”. Powyższa data dotyczy wersji na PC; warto jednak wspomnieć, że tytuł w przyszłości zadebiutuje również na PlayStation 5 i Xboksie Series X/S.

Sons of the Forest – survival, walka, eksploracja

Sons of the Forest stanowi kontynuację The Forest z 2018 roku. W sequelu ponownie trafimy na tajemniczą wyspę i będziemy walczyć o przetrwanie. Także i w tym przypadku gracze otrzymają pewną swobodę co do tego, co robić w grze. Zwalczanie mutantów, budowanie schronienia czy eksploracja wyspy to tylko nieliczne z wyzwań, jakim będziemy mogli stawić czoła w Sons of the Forest.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!