Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast Remastered to gratka dla fanów Katarna

LM
2021/10/14 15:51
0
0

Modyfikacja do Jedi Knight II: Jedi Outcast poprawia oprawę audiowizualną, oferuje wsparcie dla rozdzielczości 4K i ponad 3 tysiące przeskalowanych tekstur.

Kolejny dzień uratowany przez moddera znanego jako Kuzja80. Nie tak dawno informowaliśmy o specjalnym pakiecie poprawek do Call of Duty 2, który znacząco poprawia oprawę wideo klasyka. Okazuje się, że jego autor przygotował podobny pakiet, tym razem dedykowany oryginalnie wydanej w 2002 roku grze Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast. Mod poprawia każdy pomniejszy piksel w grze – ponad 3 tysiące tekstur. Jednocześnie usprawnia silnik graficzny gry, oferuje wsparcie dla rozdzielczości nawet 4K, poprawia cienie w grze, poszczególne elementy oprawy audio i przywraca wsparcie dla Environmental Audio Extensions. Poniżej galeria screenów.

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast Remastered to gratka dla fanów Katarna

GramTV przedstawia:

Zainteresowanych modem Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast Remastered odsyłamy na NexusMods. Podobnie jak w przypadku poprawek dla Call of Duty 2, Kuzja80 i tym razem przygotował też dedykowaną aplikację uruchamiającą, która jest niezbędna do poprawnego działania wszystkich usprawnień.

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast początkowo ukazało się na PC, by później trafić na Xboksa i Nintendo GameCube. Projekt w minionych latach przejęło Aspyr Media, które przeniosło grę Raven Software na PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!