Frozenheim debiutuje dziś we wczesnym dostępie. Poznaliśmy plany rozwoju gry

Mikołaj Ciesielski
2021/05/20 14:45
0
0

Zainteresowani gracze już dziś będą mogli sprawdzić nordycki city builder od polskiego studia Paranoid Interactive.

Frozenheim debiutuje dziś we wczesnym dostępie. Poznaliśmy plany rozwoju gry

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Frozenheim, czyli nowy city builder w nordyckich klimatach od polskiego studia Paranoid Interactive, debiutuje dziś w programie Early Access na platformie Steam. To jednak nie koniec dobrych informacji, ponieważ twórcy zaprezentowali plany rozwoju gry na najbliższe miesiące. Możemy więc sprawdzić, o jakie elementy zostanie wkrótce wzbogacony Frozenheim.

Już w czerwcu deweloperzy udostępnią aktualizację o nazwie „Natura”, która wprowadzi do gry nowe jednostki, kolejne interaktywne miejsca na mapie, a także kilka mniejszych dodatków jak np. nowe efekty wizualne i pogodowe. W lipcu Frozenheim doczeka się nowych trybów gry takich jak przetrwanie oraz swobodna budowa. Natomiast miesiąc później twórcy rozwiną mechaniki bitewne i wprowadzą do swojej produkcji jeszcze więcej jednostek.

We wrześniu studio Paranoid Interactive ponownie skupi się na rozbudowaniu wspomnianych mechanik oraz dodaniu do gry nowych budynków obronnych. Kolejne patche również będą pojawiały się co miesiąc, ale na szczegóły musimy jeszcze poczekać. Z każdą aktualizacją wprowadzone będą również poprawki i zmiany, na które wpływ będą miały opinie graczy. Twórcy są również otwarci na różnego rodzaju pomysły społeczności, dzięki którym Frozenheim stanie się jeszcze bardziej atrakcyjną produkcją.

Na koniec przypomnijmy, że Frozenheim jest debiutanckim dziełem studia Paranoid Interactive. Zgodnie z zapowiedziami tytuł zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Pełna wersja gry ma zadebiutować na rynku w 2022 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!